Як скласти красиво рушники.

Красиво складені рушники завжди викликають бурю позитивних емоцій і вигуків у оточуючих. Складання його займає зовсім небагато часу. Існує кілька способів оформлення даного махрового виробу.
Інструкція
1
Найпростіше, що можна зробити з рушники , так це лебедя. Для цього розкладіть перед собою рушник і два верхніх краю складіть в середину так, щоб вийшов трикутник. Скрутіть зовнішні краю до центру. Верхня точка даного трикутника стане головою лебедя, а хвіст його сховайте під іншим рушником, який слід розкласти хвилями по колу. Свою композицію ви можете прикрасити різними декоративними листочками і квітами. При вигляді такої «махрової статуї» ваші гості будуть приголомшені.
2
Квадратне рушник можна скласти у формі зайця. Візьміть заздалегідь підготовлене рушник, і скрутіть його в щільний джгут. Далі складіть його навпіл і загніть один край. Стрічечкою перев'яжіть його біля основи. Таким чином у вас вийдуть голова і вуха зайця. Прикріпіть оченята. Для них можна використовувати різні гудзики і декоративні липучки.
3
Також можна скласти зайця і іншим способом. Скрутіть рушник в подвійній джгут. Потім загніть один край і так же перев'яжіть стрічкою, як і в попередньому способі. Пов'яжіть зайцю симпатичний бантик і прикріпіть оченята. Мордочку можна вишити кольоровими нитками. Таку фігурку можна зробити в якості подарунка для своїх близьких.
4
Також просто ви можете скласти і слона. На рівній поверхні розстеліть рушник і загніть його краю знизу і зверху, заздалегідь відмірявши від них 15 сантиметрів. Потім ще раз загорніть краю на цю ж довжину. Почніть скручувати рушник зліва, поступово рухаючись до середини, далі скрутіть в точності такий же «рулон» справа. Тримаючи рушник рівною стороною вгору, зігніть його навпіл. У вас вийшли ноги і тіло слона. Тепер відкладіть їх на час в сторону і візьміть ще один рушник.
5
Розкладіть його по горизонталі довгою стороною, верх рушники посередині чим-небудь притисніть, щоб воно в невідповідний момент не зрушила. Згорніть рушник трубочкою з обох сторін так, щоб вид його був схожий на літачок, який всі ми раніше робили з паперу. «Трубочки» повинні бути якомога тугіше. Закручуйте краю до центру доти, доки це можливо. Рушник плоскою стороною поверніть вгору. Загорніть його нижній край так, щоб бічні частини були схожі на вуха. Загострену частину втягніть і загніть трохи, щоб вона нагадувала хобот. І останнє. На раніше зроблену тіло встановіть голову вашого слона. От і все, слон готовий. Ви можете також його прикрасити очицями, бантиками і т.д.
Зверніть увагу
Позитивні емоції і захоплені вигуки оточуючих - це те, що викликають красиво складені фігурки з рушників. Складання таких фігурок вимагає зовсім мало часу. Існують різні способи оформлення. Для початку купіть якісні махрові рушники. Після цього можна приступати до найпростішої фігурі - лебедя. Розкладіть виріб перед собою, потім скрутіть його так, щоб два верхніх краю виявилися в середині, і вийшов трикутник.
Корисна порада
Як красиво скласти серветки. Цікаво виходить - яку б книгу з етикету ви не взяли, ніде не знайдете, як правильно облизати за собою тарілку. Серветки - неодмінний атрибут сервіровки столу. Правило 4: У пристойному суспільстві за столом не прийнято робити різких розгонистих рухів. Не варто агресивно трясти серветкою, щоб розгорнути її. Чи не витирайтеся серветкою, як ніби це рушник для ранкового моціону. Просто злегка промокніть рот.