Як зробити сонечко на турніку. сонечко на турніку фото.

Багато з нас хотіли б чимось похвалитися перед друзями або подругами. Деякі беруть свій інтелектом, інші - фізичною силою, треті - спритністю. Якщо вам приходило в голову зробити сонечко на турніку, щоб здивувати оточуючих, прочитайте поради нижче і ви дізнаєтеся, як це зробити найбільш вдало і безпечно.
Інструкція
1
Зміцнюйте кисті. Якщо ви не дуже добре розвинені фізично, доведеться трохи попрацювати, щоб взагалі утримуватися на турніку. Зміцнюйте кисті за допомогою еспандера і гантелей. Тренуйтеся якомога довше висіти на турніку. Міцний хват - запорука того, що ви не звалитесь на землю вниз головою і не зламаєте собі шию. Так що для початку переконайтеся, що ваш хват дозволяє вам утримуватися на турніку .В іншому випадку варто скористатися ременями, якими ви прив'яжете себе до турніка. Однак це вже не буде виглядати настільки ефектно, та й без найменшої підготовки все одно не варто лізти на турнік навіть з ременями.
2
розгойдуватися. Щоб у вас вийшло потужний рух вперед і ви змогли б перемахнути через турнік, потрібно дуже сильно розгойдатися. Принцип той же, що і на гойдалках, але при цьому ви повинні руками утримуватися на перекладині.
3
Зміцнюйте прес. Крім міцного хвата вам знадобляться міцні м'язи живота, щоб підняти своє тіло. Качайте прес на перекладині, на похилій дошці, на фитболе і на підлозі. Але найефективніша вправа для «сонечка» на турніку - піднімати ноги на перекладині.
4
Боріться зі страхом. Не так легко перекидати своє тіло через турнік, знаючи, що при найменшої помилки ви можете зламати собі шию. Можете себе підстрахувати матами. Гімнастичними, зрозуміло. Знаючи, що у вас буде страховка, ви зможете зробити « сонечко » більш впевнено. Однак будь-яка підстраховка відразу ж багаторазово знизить ефект від вистави. Так що спробуйте побороти страх самостійно. Якщо все ж боїтеся, то краще не пробувати. У стані алкогольного сп'яніння робити дану вправу категорично не можна, навіть не дивлячись на відсутність страху. Занадто великий ризик покалічитися.