Як говорити по-японськи.

Японська культура поступово захоплює весь світ. Японська кухня, японські комікси та мультфільми, японські письменники, японські єдиноборства і японська музика - все це привертає увагу молоді. У багатьох людей в різних країнах з'являється бажання вивчити японську мову, щоб краще розуміти японську культуру. Якщо вам теж цікаво, як говорити однією з найскладніших мов світу - читайте статтю нижче.
Інструкція
1
Зверніться в мовний центр. Найефективніше рішення для вивчення будь-якої мови з нуля - відправитися в мовний центр для вивчення основ мови. Там ви зможете ознайомитися з написанням і вимовою у носіїв. Коштувати це задоволення буде недешево, але ефективність занять буде набагато вище, ніж ви вчили б його самостійно.
2
Слухайте японське вимова. Для того щоб поліпшити свою вимову, вам варто захопитися переглядом аніме в оригіналі з субтитрами і прослуховуванням японської музики. Слухайте, як кажуть носії культури, і намагайтеся імітувати звуки. Якщо при цьому ви ще зможете розуміти те, про що говорите, то це буде ідеальна для вас картина.
3
Частіше спілкуйтеся з японцями. Щоб уміти говорити, недостатньо просто знати мову. Для цього вам потрібна буде мовна практика. Інше питання - як її знайти. Можна поїхати в Японію і повністю зануритися в японську мову і в японську культуру, але це досить дорого. Та й не кожен зможе все кинути і поїхати, когось тримає сім'я, когось работа.Значіт потрібно запросити японців до себе. Є в інтернеті досить відоме співтовариство, зване 'Couchsurfing'. Сенс його в тому, що після реєстрації ви зможете поїхати в будь-яку країну і жити безкоштовно у будь-якого члена спільноти, знайомлячись паралельно з культурою країни. Крім того, і ви можете взяти будь-якого члена спільноти з будь-якої країни у себе в гостях. У тому числі і з Японіі.Вот тут-то ви і зможете практикувати свою розмовну японську та навчитися різним тонкощам і нюансам мови.