Як зібрати каркас для стелі.

В даний час великою популярністю користуються підвісні стелі. Приміром, підвісні стелі з ГКЛ можуть дати досить великий простір для творчого підходу. Для того щоб зробити підвісну стелю, необхідно спочатку зробити каркас . Саме цей момент заслуговує на особливу увагу.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні бруси, металеві тримачі, металевий штир, шурупи, шуруповерт
Інструкція
1
Основним елементом підвісної стелі виступає каркас з дерев'яних брусів. Також обов'язково повинні бути присутніми металеві тримачі і обшивка. Щоб з'єднати каркас підвісного стелі з базовим, необхідно використовувати стельові тримачі. Вони являють собою металеві елементи, які виготовляються методом штампування з сталевої смуги. Складаються вони з двох частин.
2
Одну частину потрібно кріпити до базової стелі і зігнути під кутом в 90 градусів. Друга ж частина повинна вільно пересуватися щодо першої. Таким чином, має бути досягнуто потрібну відстань між базовою і підвісною стелею.
3
У обох елементів маються швеллерообразним частини, які один з одним стикуються. В полках необхідно зробити кілька отворів, інтервали між якими у верхній і в нижній частині трохи не збігаються. Через ці отвори потрібно навскіс пропустити металевий штир. Саме так проводиться фіксація і установка потрібної довжини стельового утримувача. Загальну довжину тримача можна міняти з точністю до міліметра.
4
Дерев'яний каркас , який у нас вже укріплений на стельові тримачі, прийнято називати латами. Проста обрешетка виконується з дерев'яних брусів, які підвішуються до стелі в паралельності один з одним. Між ними повинен бути крок приблизно в 600 міліметрів. Крок держателів - близько 800 міліметрів.
5
Коли робите обрешітку, перпендикулярно брусів, закріпленим на стельових власниках, необхідно монтувати контрбрусья. Таким чином, дерев'яний каркас матиме додаткову жорсткість. Контрбрус потрібно кріпити шурупами до основного брусу з кроком 600 міліметрів. Кріпити найкраще шуруповертом або електродрилем з необхідною насадкою.