Як зробити свердловину на дачі.

Напевно кожен садівник або ж господар сільської садиби хоче мати свердловину у дворі. З неї можна постійно отримувати чисту воду. Якщо водоносний шар залягає не сильно глибоко - до 10 метрів, то бурити можна своїми силами. Багато часу і сил на це заняття не піде. Знадобиться будь-який невеликий насос, який займатиметься викачуванням води зі свердловини. До речі, він і буде її бурити.
Інструкція
1
Отже, приступимо до буріння. Труба, яку опускають в свердловину , повинна бути встановлена вертикально. В неї буде насосом нагнітатися вода. Нижній торець труби повинен мати зубці. Вони робляться самостійно. Суть полягає в тому, що вода виходить під тиском з нижнього кінця і розмиває грунт. Труба має досить пристойний вагу, тому опускається все нижче і нижче. Вона незабаром повинна досягти водоносного грунту.
2
Щоб пробурити свердловину , обов'язково знадобиться сталева труба. Діаметр її повинен бути більше 120 міліметрів. Вона виступатиме в ролі обсадной трубою свердловини. Її довжину потрібно вибирати по глибині залягання вод. Верхній кінець труби потрібно закрити фланцем і прохідним штуцером. Саме через нього по шлангу закачуватиметься вода. Щоб закріпити фланці у стінки труби, необхідно приварити 4 вушка з отворами під болти М10.
3
Для води краще всього використовувати двохсотлітрову бочку. Поставити її потрібно поруч. Щоб прискорити процес занурення труби, її потрібно трохи повертати в різні боки і похитувати. Відбуватиметься крошение землі, а її частинки будуть вимиватися водою. Для того щоб було простіше здійснювати обертання труби, можна використовувати воріт. Виготовити його можна з двох трубок. Закріплювати найкраще стяжним хомутом.
4
Бурити найкраще удвох. В запланованому місці потрібно вирити яму, глибина якої повинна бути не менше метра. В неї потім необхідно опустити зубчастий кінець труби. Поглибити трубу можна кількома поворотами ворота. Закріплюватися вона повинна в вертикальному положенні. Після цього можна включати насос. Воду, яка буде набиратися в яму, можна вичерпувати і знову наливати в бочку, але при цьому обов'язково потрібно її проціджувати через сито. Приблизно за годину можна пробурити близько 6 метрів суглинистой ґрунту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YoyXll49EB8