Як зробити батіг.

На сьогоднішній день існує великий вибір тематичних девайсів. Наприклад, великим попитом користуються якісні батоги та інші БДСМ-аксесуари шерех. Причин, через яку багато любителі «дорослих ігор» роблять іграшки своїми руками, досить багато: для когось покупна батіг - дороге задоволення, когось не влаштовують одноманітні моделі в секс-шопах, а хтось робить їх з любові до мистецтва .
Інструкція
1
Розглянемо, як зробити легку батіг («оксамитовий» варіант). Такий вид батоги являє собою тверду рукоять, до якої прикріплені кілька хвостів. Перше, з чого ми почнемо виготовлення батоги - це ручка. Вона повинна: а) бути твердою; б) зручною. Таку ручку можна спорудити з шнура - наприклад, від старої скакалки, твердого картону або інших підручних засобів.
2
До рукояті батоги також можна прикріпити тримач-ланцюжок. Коли вашій руці знадобиться невеликий відпочинок, ви просто одягнете ланцюжок на кисть руки, щоб батіг була під рукою.
3
Щоб ручка батоги виглядала красиво і естетично, а також для більшої зручності, можна зшити для неї чохол.
4
Зазвичай в плётке хвости зроблені зі шкіри. Але це зовсім не обов'язкова умова. Наприклад, у батоги, зображеної на фото, хвости і чохол зроблені з вінілу чорного і червоного кольору відповідно. А взагалі, чим легше матеріал, тим більше «оксамитової» виходить батіг (і навпаки). Для легкого варіанта хвости можна зробити атласними, шовковими або навіть пухнастими.
5
Вподобаний матеріал нарізаємо смужками 40-50 см в довжину і 1-2 см завширшки.
6
Збираємо смужки матеріалу в хвіст, простягаємо крізь ручку і зав'язуємо кінчики хвоста батоги в вузол. вузлом. Все! Ваша батіг готова. До речі, вона настільки компактна, що уміщається навіть в дамській сумочці, так що ви можете бути впевнені, що вона буде під рукою в потрібний момент. Ну, а як використовувати батіг за призначенням, ви розберетеся самі.