Як зробити дерев'яні ложки. дерев'яна ложка своїми руками ніж просочити.

Якщо ви хочете своїми руками майструвати дерев'яні ложки , то для початку вам доведеться навчитися бити байдики. Справа в тому, що на Русі цим терміном називалося тесанням сокирою заготовок для дерев'яних ложок. Заняття це настільки просте, що його назва стала символом неробства та дозвільного проведення часу.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні чурбачки, стамески, ніж, наждачний папір, оліфа (лляне масло)
Інструкція
1
Отже, приступимо до заготівлі байдики. Напиляєте кілька чурбачков довжиною 25 см і діаметром до 10 см. Ідеальний матеріал - береза, але згодиться і будь-яке плодове дерево з твердою деревиною.
2
Розколіть чурбачок навпіл. Акуратно обтешіте його, щоб вийшло напівкругле потовщення з одного боку і звужується ручка - з іншого. Цей грубуватий образ ложки і є байдики. Готувати байдики було прийнято восени, а довгими зимовими вечорами з них вже без поспіху майстрували красиві ложки .
3
Ножем підрівняйте форму так, щоб вона стала витонченої і знайшла плавність ліній. При роботі ножем намагайтеся направляти руху від себе.
4
Поглиблення в ложці зробіть за допомогою напівкруглої стамески. Вибирайте деревину від краю до центру. Пам'ятайте про техніку безпеки. При випадковому сході з заготовки стамеска повинна піти в сторону, а не на вас.
5
Періодично підносите ложку до рота, щоб зрозуміти, наскільки зручною вона виходить. Подрезайте заготовку в тих місцях, де потрібно. Занадто глибоко різати немає необхідності.
6
Якщо байдики була попередньо добре підсушити, то виготовлену ложку можна відшліфувати наждачним папером. Але свіжа деревина набагато легше ріжеться.
7
Остаточна обробка ложки включає просочення оліфою або ж лляною олією. Це рекомендується зробити після остаточного висихання деревини. Якщо ви впевнені у своєму художньому смаку, то можете також розписати готову дерев'яну ложку, що додасть їй абсолютно закінчений вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uJJpAEh770k
Зверніть увагу
Дерев'яні ложки. Дерев'яна ложка - це не тільки зручний і звичний всім столовий прилад, але і стильний аксесуар. Крім того, це справжній символ Росії. Вирізані з першокласного екологічно чистого масиву деревини липи, надійні і міцні, дерев'яні ложки уособлюють незламний і грунтовний російський дух.
Корисна порада
Однак це ще не всі переваги виробів з дерева. Розписні дерев'яні ложки можна використовувати і як чудовий музичний інструмент. Це може бути ложка для солінь, десертна ложечка, шумівка, ложка для гірчиці, солі і т.п. Ложку прикрашають витонченою різьбою, іноді настільки майстерною, що припадати розглядати в лупу окремі її деталі.
Хто з нас не задивлявся на розписні дерев'яні ложки, якими рясніють все ярмарки для іноземців. Та й російській людині мати вдома таку ложку приємно. А хочете навчитися, як її виготовити самостійно? Для цього достатньо мати кілька вільних годин і бойовий настрій.
Вам знадобиться
  • дерев'яний брусок довжиною 13-15см, гострий ніж, маркер, наждачний папір, лак по дереву
Інструкція
1
Візьміть брусок-заготовку. Якщо у вас в руках брусок круглої форми (наприклад, гілка дерева), обстругати його ножем уздовж волокон так, щоб привести до форми прямокутника. Якщо вам пощастило і заготівля вже має прямокутну форму - просто намалюйте на її широкій стороні контур вашої майбутньої ложки.
2
Починати вирізати деревину потрібно з ложа. Зробіть в ньому поглиблення, після чого зніміть непотрібну деревину там, де знаходиться ручка, слідуючи контурам, намальованим на заготівлі. На цьому етапі у вас вийде плоска заготовка у формі ложки. Тепер намалюйте на черпале кордон, за якою будете виймати деревину і акуратно, тонким лезом приступайте до роботи. стінки черпала ложки не повинні вийти занадто тонкими.
3
Відшліфуйте вашу ложку наждачним папером, уважно стежте за тим, щоб на ній не залишилося жодних нерівностей і зазубрин. Ручку ложки можна прикрасити вирізаним візерунком або малюнком. В кінці роботи струсіть крихти і покрийте ложку прозорим лаком.
Зверніть увагу
Вибирайте для заготовки товстий брусок, щоб була можливість зробити ложку потрібної глибини. З ручки зайву деревину завжди можна буде потім зрізати.
Корисна порада
Коли треба зробити поглиблення, ріжте по напрямку до центру заготовки. Якщо різати від центру, є ймовірність, що ви зріжете занадто багато, більше, ніж хотіли.