Як зробити стелю в дерев'яному будинку. будуємо дерев'яний будинок самі. Як робити стелю.

У будь-якому дерев'яному домі існує певний мікроклімат, зумовлений обміном дерев'яних поверхонь вологими парами, випарами рослинних смол. Тому в дерев'яному домі особливе значення приділяють вентиляції, частиною якої є і стеля будинку. Так як стеля в домі зазвичай не несе особливих механічних навантажень, крім своєї ваги, його можна виготовляти практично з будь-якого декоративного матеріалу.
Вам знадобиться
  • планки розміром 20 * 100 мм, рівень, саморізи, вагонка, товста волосінь
Інструкція
1
Для початку монтажу дерев'яного стелі першим ділом виготовте обрешітку, використовуючи планки розміром 20 * 100 мм. По краях і посередині площині стелі натягніть товсту волосінь і відзначте точки натягу по водяному рівню.
2
Закріпіть планки обрешітки по натягнутій волосіні, що не прогинаючи їх.
3
Якщо ви обробляють стеля стандартно вздовж або поперек площині приміщення, закріпіть планки обрешітки перпендикулярно кріпленню дощок підлоги. Якщо ж здійснюєте обробку під кутом 45 градусів до площини приміщення, закріпіть планки обрешітку по всьому периметру.
4
За необхідності підкладають в місцях кріплення планок до лагів відрізки дощок розміру, необхідного для рівного розташування планок і ідеальної загальної площині.
5
Весь процес кріплення обрешітки на стеля контролюйте будівельним рівнем, для того щоб не допустити зазорів і нерівностей обрешітки.
6
Після того як закінчили зміцнення обрешітки, починайте монтаж чистових дощок на обрешітку стелі. Це може бути вагонка або імітація бруса.
7
Кріплення проводите за допомогою саморізів. Для того щоб приховати саморізи в готовому стелі, закріплюйте їх у паз вагонки.
Корисна порада
І ще: якщо якість поверхні матеріалу «майбутньої стелі» низьке, перед його монтажем попередньо обробіть його наждачним папером (можете і тонуючим лаком), так як на стелі це зробити буде складно.