Як штукатурити пінопласт. чи можна заштукатурити пінопласт звичайною штукатуркою.

Дуже часто при проведенні будинки ремонтних робіт як утеплювач для стін ми використовуємо пінопласт , оскільки він являє собою хороший утеплювач. Заклавши пінопласт в зовнішні стіни будинку, ми можемо значно знизити тепловтрати. Відповідно виникає питання, як можна працювати за даною, зовсім міцної, що кришиться поверхні і як провести її оштукатурювання. Дана робота вимагає значної акуратності і певних умінь.
Вам знадобиться
  • Плитковий шпатель, пінопласт, клей або бітумна мастика, дюбель, армована сітка, шпаклівка
Інструкція
1
Спочатку підготуйте поверхню стіни до видалення відшарувалася штукатурки і отштукатурьте її заново до отримання рівної поверхні під укладання пінопласт а.
2
За допомогою плиткового шпателя змастіть листи пінопласт а і стіну заздалегідь заготовленим клеєм і притисніть до стіни. Після висихання клею зафіксуйте листи дюбелями по центру і по кутах.
3
Приклеїти пінопласт можна і за допомогою бітумної мастики, нагрів її до температури 180 градусів, завдавши на стіну і притиснувши лист пінопласт а на кілька хвилин.
4
Після того як наклеїли пінопласт , приступайте до його обштукатурюванню. Для цього на пінопласт наклейте армуючої сітки, і вже по ній проводите оштукатурювання.
5
Сітку навісьте горизонтальними рядами, починаючи з верхнього ряду. Суміжні пояса наведіть з нахлестом до 5 см.
6
Стіни штукатурьте звичайним або механізованим способом. Штукатурку наносите в 3 шари: спочатку цементну товщиною до 5 см, потім вапняно-цементну товщиною приблизно 1 см і в кінці зробіть фактурну обробку набризком до 0,5 см завтовшки.
7
Армуючу сітку повністю утопите в шарі цементу. Шпателем розгладьте шпаклівку по сітці. Для створення гладкою і більш міцної поверхні прошпаклюйте підсумковим шаром кілька разів.