Як зробити корпус для динаміка. Як дізнатись чи bluetooth на комп'ютері.

Якщо гарненько покопатися в старому мотлоху, який є в кожному будинку або на дачі, то, швидше за все, ви знайдете там старі динаміки або колонки зі зламаними корпусами . Перша думка, яка приходить в голову - викинути все це. Але не поспішайте так надходити! Адже ви можете дати цим старим динамикам друге життя.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні пластини, маленькі гвоздики, клей, герметик, креслярські приналежності, карпет або шкіра, скоби, молоток, електричний лобзик, ножівка по дереву
Інструкція
1
Насамперед вирішите, з якого матеріалу ви будете робити корпус для динаміка. Для цієї ролі підійде дерево, пластик або оргскло. Можна також комбінувати ці матеріали. Наприклад, зробіть стінки з дерева, а лицьову частину з оргскла. Дерев'яні пластини найкраще вибирати цільні, щоб було простіше їх обробляти.
2
Визначтеся з розмірами майбутнього короба для динаміка. Зрозуміло, що корпус повинен бути більше динаміка. Також варто врахувати, що знадобиться простір для того, щоб акуратно укласти дроти. Пам'ятайте - не стоить економити на місці. Виготовте докладне креслення на папері. Це позбавить вас від купи зіпсованого матеріалу.
3
Тепер візьміть листи дерева. Розмітьте майбутні частини корпусу відповідно до складеного кресленням. Найкраще вирізати кожну деталь з цілісної пластини. Тоді ваш динамік буде добре виглядати, також він буде більш довговічним. В процесі розмітки ви можете зробити помилки, тому обведіть кінцеві контури червоним олівцем або фломастером.
4
Тепер акуратно виріжте всі деталі по червоному контуру. Для того, щоб зробити круглі отвори для динаміків, використовуйте електричний лобзик. Після цього обробити краї, щоб вони були гладкими, без задирок. Використовуйте наждачний папір дрібного калібру. При необхідності пройдіться по поверхні деталей. Вони повинні бути рівними і гладкими.
5
Коли всі деталі будуть готові, то зробіть попередню примірку. Складіть з них майбутній короб. Всі деталі повинні ідеально прилягати до один одного, не повинно бути ніяких зазорів і перекосів. Якщо все ідеально прилягає одне до одного, то можна приступати до складання. Є багато варіантів кріплення деталей між собою. Можна використовувати маленькі гвоздики. Прибивати слід дуже акуратно, щоб гвоздик не пішов навскіс і не пробив стінку деталей. Також промазуйте стики клеєм і герметиком, тоді звукові хвилі поширюватимуться тільки в межах корпусу. Після цього дайте клею або герметику схопитися.
6
Корпус майже готовий. Тепер слід зайнятися його зовнішнім виглядом. Можна покрити лаком, а можна обшити карпетом або обтягнути шкірою з красивою рядком. Кріпити матеріал кращої всього на скоби. При цьому акуратно промазав матеріал клеєм, щоб він не стовбурчився і рівно сидів на поверхні деталі. Дайте волю своїй фантазії і прикрасьте короб на свій смак. Залишається тільки помістити всередину динамік і розмістити акуратно дроти, щоб вони не бовталися.
Зверніть увагу
Ретельно виготовте креслення, щоб не помилитися під час випилювання частин
Корисна порада
Працюйте на балконі або в гаражі, щоб не насмітили.