Як зробити життя легше.

Полегшити собі життя можемо тільки ми самі. Нерідко людина створює для себе і своїх бажань штучні перепони. На ці перешкоди він посилається в разі невдач і нереалізованих амбіцій. Як не ускладнювати собі життя , а зробити її, навпаки, приємною, легкою та цікавою?
Інструкція
1
Проводите інвентаризацію в будинку. Раз на місяць розберіть шафи, тумби, загляньте в усі кути кімнати. Швидше за все, ви знайдете купу цікавих речей, раніше безповоротно втрачених. До того ж, знайдете нові місця для складування різних предметів, безцільно що валялися на підлозі. Тепер ви розставите все по поличках, і коли терміново потрібно якась річ, ви моментально її знайдете. А з цього напрошується висновок, що головний біль, роздратування і панічний розлад покинуть вас на довгий час.
2
Збільште час для сну. Не варто дотримуватися режиму, коли ви лягаєте спати в середині ночі, а на світанку потрібно бадьоро підхоплюватися з ліжка і бігти стрімголов на нові справи. Нормою для сну є 8 годин. Щоб виділити на нього час, розпишіть розпорядок дня в блокноті або щоденнику. Позначте проміжок часу для виконання наміченого справи, і ви спростите собі життя .
3
Купіть побутову техніку. Ніщо так не викликає сум, як щоденне прання, а гора немитого посуду зовсім викликає приреченість. Зараз продається маса корисних технічних пристроїв, які в момент впораються з рутинними клопотами. Звільнитеся від домашніх турбот, купите пральну машину, посудомийний комбайн і пилосос. Ми повинні будинки відпочивати, а не працювати, як раб на плантації.
4
Якщо вам незручно докучати знайомим своїми проблемами і невирішеними питаннями, запишіться на консультацію до психотерапевта. Не потрібно соромитися професійної допомоги лікаря. На заході - це звичайна практика роботи зі стресом. Можливість виговоритися і отримати слушну пораду - один з варіантів почати легку життя , не обтяжену надуманими проблемами.