Як зробити самому письмовий стіл.

Ефективний робочий і навчальний процес не можна уявити собі без зручного та функціонального письмового столу . Якщо у вас немає можливості придбати письмовий стіл у меблевому магазині, не впадайте у відчай - конструкція звичайного письмового столу дуже проста, і з його виготовленням впорається навіть початківець майстер, який ніколи не мав справи з створенням складних предметів меблів. Модель столу складається звичайно всього з чотирьох деталей - це дві бічних стінки, задня стінка і кришка.
Вам знадобиться
  • - ламінований ДСП;
  • - лобзик;
  • - шурупи;
  • - саморізи;
  • - декоративні заглушки.
Інструкція
1
Для складання столу придбайте ламінований ДСП. Розкроїте листи ДСП відповідно до розмірів деталей майбутнього столу , а потім акуратно випиляєте деталі лобзиком або ножівкою по дереву. Для кришки столу випиляєте прямокутник 1300х600 мм, для задньої стінки столу випиляєте прямокутник розміром 1170х400 мм, а також випиляєте дві торцеві планки 740х450 мм.
2
Якщо у вас немає обладнання для розпилу ЛДСП, замовте цю послугу за додаткову плату в магазині, в якому ви купуєте матеріали. Для кріплення деталей один до одного використовуйте меблеві шурупи з заглушками.
3
В торцевих стінках столу просвердлите отвори під шурупи, а потім на торцевій частині задньої стінки столу просвердлите поглиблення для саморізів. Закрутіть шурупи викруткою або шестигранником. Потім просвердлите отвори для другого шурупа з кожного боку і також закрутіть шурупи.
4
Таким способом прикріпіть до задньої стінки столу обидві бічних деталі. Тепер переходите до кріплення кришки столу , краї якої виступають за межі периметра задньої стінки та бокових частин. Як правило, цей виступ дорівнює 5 см. Відповідно, отвори під шурупи свердлите на відстані 5 см від краю стільниці з внутрішньої сторони.
5
Головки саморізів із зовнішнього боку столу закривайте декоративними заглушками.