Як зробити самому зимовий ящик для риболовлі.

Риболовля - захоплююче хобі багатьох чоловіків, і кожен рибалка знає, що це захоплення не обмежується літнім часом року. Зимова риболовля відкриває перед рибалками нові можливості, але для того щоб приносити із зимовою риболовлі хороший улов, необхідно обзавестися відповідним спорядженням. Якщо ви зайнялися зимовою риболовлею, вам не обійтися без зручного зимового ящика, який можна виготовити вручну. Він одночасно служить сидінням для рибалки, сховищем для спійманої риби, приманок і снастей.
Інструкція
1
Щоб ящик був функціональним і містким, вибирайте зручні матеріали для його виготовлення. Матеріали повинні бути міцними і легкими. Для того щоб ваш зимовий ящик був транспортабельним, виготовте його основу у вигляді саней з оцинковки.
2
Зберіть каркас з тонких і легких металевих аркушів, після чого зберіть основну конструкцію ящика. Конструкція складається з торцевих і бічних стінок і перегородок. Все перегородки і стінки виготовте з міцних і легких листових матеріалів і обтягніть їх шкірзамінником.
3
Окремо виготовте дві верхніх стулки ящика, які відкривають два різних відділення. На верхніх стулках зміцните шар поролону, щоб на ящику було зручно сидіти, і поверх поролоновою прокладки обтягніть верхні стулки шкірзамінником. На передній стінці ящика зміцните ручку, щоб його можна було переносити.
4
Додатково ви можете закріпити ручки з бічних сторін ящика. На бічні ручки ви можете кріпити ремені і стропи для перенесення льодоруба і снастей. У передній частині ящика зберігайте наживку для риболовлі , снасті й аксесуари для снастей. Другий відсік ящика використовуйте для спійманої риби.
5
Розміри ящика підганяйте під свій власний ріст і вага - на відміну від купленого в магазині, ваш ящик буде ергономічний, так як ви створите його відповідно до власних індивідуальними параметрами.