Як зробити стелі рівними.

Ідеально рівна стеля - запорука успіху будь-якого інтер'єру. Погодьтеся, що навіть у дуже скромній і невеликий кімнаті чисто-білий матовий і рівний стеля буде виглядати дуже ошатно і акуратно. Але як домогтися абсолютної гладкості стелі, які матеріали для цього будуть потрібні?
Інструкція
1
Сухий способ.На сьогоднішній день існує всього два способи вирівнювання стель: сухий і сирий. Перший з них передбачає використання для обробки стель плит, рейок, панелей та іншого будівельного матеріалу. При цьому зрозуміло, що рівність стелі досягатиметься за рахунок накладення на попередньо трохи вирівняну поверхню наявних матеріалів. Відразу відзначимо, що спосіб цей менш витратний і трудомісткий.
2
Сирий способ.Суть цього способу - нанесення спеціальних сумішей на попередньо підготовлену поверхню. Звертатися до нього доцільно лише в тому випадку, якщо перепади рівня потоку не перевищують 5 сантиметрів. У тому випадку, якщо перепади малі (до 0,5 сантиметрів), для вирівнювання достатньо буде використовувати спеціальну шпаклівку. Після того, як вона висохне, її потрібно буде відшліфувати. У тому ж випадку, якщо перепади висоти дещо більше (2-3 сантиметри), доведеться використовувати ще й армирующую мережу. Металева мережу знадобиться при наявності перепадів від 3 до 5 сантиметрів.
3
Альтернатіва.Еслі вирівнювати стелю ні сухим, ні сирим способом ви не хочете, є альтернатива. Так, ви можете вибрати натяжна стеля. В такому випадку майстри встановлять конструкцію безпосередньо під вашим стелею, не торкаючись його. Це значить, що необхідності вирівнювати сам стеля не буде.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що стеля, якщо ви збираєтеся акцентувати на ньому увагу в інтер'єрі (придбаєте помітну люстру, виділіть кольором), обов'язково повинен бути ідеально рівним.
Корисна порада
1. Якщо ви пофарбуєте стеля в яскравий, насичений колір, то необхідності вирівнювати його НЕ будет.2. Білий глянцевий стеля зорово сильніше збільшить простір, ніж білий матовий.