Як боротися з депресією.

В наш сучасний вік, повний обмеженнями, перевантаженнями, підвищеною відповідальністю і відсутністю вільного часу, депресія стає звичним супутником людини. Її можна не помічати, ігнорувати, але вона вносить розлад у звичне світовідчуття, спотворює реальність. Сьогодні можна успішно боротися з депресією, головне вчасно виявити її наявність і прийняти відповідні заходи.

Що таке депресія і звідки вона береться Зазвичай під депресією розуміють загальний психічний пригнічений стан організму. Як правило, воно супроводжується млявістю, ослабленностью, замедленностью рухів і відсутністю будь-яких бажань. Її можна визначити по тривалому і стійкому поганому настрою (воно може тривати дні і місяці), почалися проблеми зі сном, втратою інтересу, поганими думками і смутку. Також може проявлятися і в супутніх хворобах: застудах, мігрені, болю в області шлунка і серця. Основною особливістю цих станів є їх пристойна тривалість і нормальні показання медичних обследованій.Прічін для виникнення депресії багато. Вона може з'явитися в результаті неприємностей і трагедій в сім'ї і на роботі, різних стресових ситуацій. Подібний стан може нагнітатися протягом тривалого часу, а може виникнути несподівано і раптово. Воно може протікати і в легкій, і у важкій формі. В кожному разі. Боротися з депресією необхідно починати при появі перших ознак, бо це дозволити швидше домогтися результату.

Як успішно боротися з депресією

Способів перемогти депресію багато. Існують як методи психологічного спрямування, ароматерапія і т.п., так і медикаментозні шляхи. До останніх варто вдаватися тільки в крайніх проявах, оскільки вони чреваті наслідками: звикання до антидепресантів, перехід хвороби в хронічну форму, алергії і т.д. Слід пам'ятати, що призначати їх повинен тільки лікар і тільки після серйозного обстеження.

  1. В інших випадках необхідно боротися з депресією до того, як вона повністю вступить в силу. Можна підключати до боротьби друзів і знайомих, здатних урізноманітнити ваше життя і привнести в неї свіжий подих.
  2. Коли хандра починає отруювати життя, слід щось в ній поміняти. Не дозволяйте жалості до себе коханого розвинутися до непотрібних меж. Дозволяйте собі доступні радості: сходіть в театр, в кафе. Подивіться улюблену кінокомедію.
  3. Дайте відпочинок своєму організму від повсякденної буденності, змініть обстановку. Можете виїхати на природу, з'їздити на екскурсію, просто сходити в гості до друзів.
  4. Хорошим виходом стають заняття спортом. При цьому краще вибирати такі варіанти, як пробіжки, ходьба на великі відстані, плавання, велосипед. Дотримуйтесь регулярність тренувань.
  5. Ще однією можливою причиною виникнення депресії є недолік меланіну, тому постарайтеся забезпечити собі побільше світла. Взимку виходьте вдень на прогулянки, відкривайте частіше штори, змініть важкі світлонепроникні завіси на що-небудь більш світле.
  6. Перегляньте своє харчування, додайте більше риби, яєць, м'яса і молочних продуктів. Порятунком може стати кави, але в невеликих (максимум 2-3 чашок в день) кількостях. Використовуйте засоби, пропоновані фіто- і ароматерапією і ... насолоджуйтеся життям. Адже коли життя в насолоду, ніякі депресії не страшні.