Як зробити самому дитячий столик.

Для повноцінного і гармонійного розумового і творчого розвитку дітям необхідно мати особистий простір, в якому вони можуть із зручністю розмістити свої творчі роботи, писати, грати і малювати. Найкращим варіантом організації дитячого простору є низький дитячий столик . Такий столик ви можете виготовити самостійно з дерева.
Інструкція
1
Столик складається з декількох деталей - ніжок, двох царг, які забезпечують жорсткість конструкції, а також самої стільниці. Як матеріал для кришки столик а використовуйте соснові дошки або фанеру товщиною 10-12 мм. Для ніжок використовуйте більш міцні березові дошки товщиною 30 мм і шириною 130 мм. З берези або бука виготовте брусок для двох царг.
2
Вистругайте дошку для ніжок стола, щоб вона придбала товщину 25 мм. Розмітьте дошку і випиляєте ніжки циркулярною пилкою. Почніть з випилювання однієї ніжки, а потім, орієнтуючись на її довжину, як на шаблон, випиляєте всі інші ніжки столик а. Обробіть краю ніжок рубанком, напилком і шліфувальною шкуркою.
3
З'єднайте ніжки між собою круглими шипами діаметром 10 см. Виготовте кришку столик а, обробивши її наждачним папером і при необхідності оклеив дерев'яний щит фанерою з двох сторін. Ретельно обробіть кромки щита.
4
Випиляєте з дерев'яних заготовок поздовжні царги, попередньо разметив дерев'яний брус олівцем. Надайте царгах з нижнього краю вигнуту форму. З кожного боку обох царг прорежьте шипи довжиною в 15 мм, а потім виконайте в ніжках гнізда для кріплення царг за допомогою цих шипів.
5
Зміцніть царги на ніжках, а потім щільно зміцните зверху на всій конструкції кришку столу. Переконайтеся, що конструкція вийшла рівною і кришка щільно прилягає до каркаса. Для збірки конструкції використовуйте столярний клей.
6
Для кріплення кришки просвердлите у верхній торцевій частині ніжок отвори і вставте туди дерев'яні шипи. Зміцніть на шипах кришку, щільно притиснувши її до конструкції. Залакіруйте столик або пофарбуйте його міцної нетоксичної фарбою.
Пеленальний столик стане кращим другом молодої матері в перші місяці життя її малюка. Звичайно, можна переодягати дитину на звичайному ліжку, але на спеціальному столик е у вас все необхідне буде завжди під рукою, до того ж ви вбережете спинні м'язи від постійного перевантаження. Змайструвати пеленальний столик можна і самостійно з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - старий комод висотою 85-90 см і глибиною не менше 40 см
  • - ДСП шириною з комод
  • - пласт поролону шириною з комод і завтовшки 4-6 см
  • - клейонка
  • - клей для поролону
  • - меблевий степлер
  • - самоклеющиеся сильні застібки-липучки
Інструкція
1
Виміряйте ширину комода, попросіть в магазині будматеріалів вирізати вам ДСП шириною з комод і завдовжки в 60-70 см або зробіть це самостійно.
2
Приміряйте поролон до отриманої плиті, обріжте його по її розмірам, додаючи з кожного боку по 2 см. Точно також поступите з клейонкою, залишивши на припуски вже по 20 см.
3
Нанесіть на плиту шар клею, найзручніше це робити, якщо ви купите клей у вигляді спрею. Покладіть зверху поролон, ретельно придавите його по всій поверхні, залиште на деякий час для схоплювання.
4
Оберніть клейонку навколо вийшла конструкції, добре натягніть її, прикріпіть на звороті степлером.
5
Розділіть застібки-липучки, одну частину приклейте до комода, другу до зворотної сторони пеленальною дошки. За допомогою помічника закріпіть дошку на комоді так, щоб випирає її кінець знаходився позаду столу.
6
Залиште столик в спокої мінімум на добу, щоб дати клею на липучках добре схопитися з поверхнями комода і дошки. Якщо дошка лягла трохи нерівно, ви завжди можете відкоригувати її положення, знявши і прикріпивши на все ті ж застібки.
Корисна порада
Коли потреба в пеленальном столику відпаде, можна зняти дошку, отлепить з комода застібки і користуватися їм далі за прямим призначенням.