Як зробити самому прасувальну дошку.

У кожній сім'ї є прасувальна дошка - вона спрощує процес прасування білизни та одягу, так як її в будь-який момент можна зібрати і зберігати в складеному стані. Служіння прасувальна дошка займає зовсім небагато місця і при цьому, зібравши її, ви завжди можете випрасувати велика кількість білизни. Іноді фабричні прасувальні дошки ламаються, але поломка поверхні дошки - не привід купувати нову, переплачуючи велику суму грошей. Виготовити прасувальну дошку з новим каркасом ви зможете самостійно.
Інструкція
1
Візьміть відріз меблевого щита товщиною 18 мм. Створіть креслення прасувальної дошки і перенесіть креслення олівцем на меблевий щит. За заготовленим лініях випиляєте поверхню дошки електролобзиком. Розміри стандартної прасувальної дошки складають 1220х300 мм.
2
електрорубанком або ручної фрезерної машинкою скруглите кромки з усіх боків випиляної деталі. Потім випиляєте з струганих брусків з перетином 35х40 мм заготовки для нижньої частини дошки і також скруглите їх краю.
3
Просвердлите в довгих брусках (три штуки по 1100 мм і дві штуки по 300 мм) наскрізні отвори, відступаючи від середини 30 мм в напрямку одного з кінців. Отвори робіть діаметром 8 мм. Потім візьміть свердло діаметром 25 мм і просвердлите поглиблення для болтів М10 на двох брусках з однією з сторін.
4
В отвір встановіть болт з шайбою і розгорніть брусок на 180 градусів. Верхні торці ніжок скруглите фрезерної машинкою і з'єднайте їх з короткими брусками за допомогою болтів.
5
Відступите від рівного краю дошки 180 мм, а потім конструкцію укладіть уздовж осьової лінії. З'єднайте розкладну конструкцію з дошкою, прикрутивши опори шурупами до ніжок. Упор для ніжки встановіть на зворотній поверхні дошки відповідно до власних побажань - висота дошки може бути різною. Виберіть поглиблення фрезерної машинкою.
6
Для оббивки дошки виріжте шматок натуральної тканини - бавовни або бязі розміром 1500х400 мм. Складіть вчетверо будь м'який матеріал і покладіть його на поверхню прасувальної дошки. Потім покрийте його тканиною для оббивки і зі зворотного боку прикріпіть тканину до дошки меблевим степлером. Зайві шматки тканини зріжте ножицями. Дошка готова.