Як зробити підшкірно укол кішці.

Коли захворює тварина, постає питання про його лікування поза умов стаціонару. Деякі господарі стикаються з цим вперше і відчувають труднощі з введенням ліків. Кішкам і котам рідкі лікарські засоби вводяться через ротову порожнину, але що робити, якщо необхідно провести підшкірні ін'єкції?
Інструкція
1
Для початку треба підготувати все необхідне для уколу . Постелити на тверду поверхню чисту марлю і розкласти на ній одноразові шприци, ампули та антисептичну рідину.
2
Акуратно розкрити ампулу і набрати ліки, уникаючи попадання повітря в шприц.
3
Покласти кішку на бік і погладити по спині. Поговорити з кішкою спокійним рівним тоном і пригостити смачною їжею з руки.
4
Потім, защипнути шкіру біля хребта, відтягнути і ввести голку шприца в шкірну складку паралельно хребту. В цьому місці знаходиться скупчення найбільш великих кровоносних судин, які дозволяють лікам всмоктуватися швидше. Крім того, необхідно стежити за глибиною введення голки, не більше 2-3 см.
5
Обробляти шкіру кішки не слід, оскільки вона сама виробляє знезаражувальні властивості, однак, якщо є ризик, що ранка забрудниться, наприклад, кішка ходить на вулицю, то можна обробити місце ін'єкції антисептичним розчином.
6
Після того, як ліки введено повністю, слід витягти голку зі шкіри та ласкаво поговорити з кішкою, заспокоїти і знову дати щось смачне.
Зверніть увагу
Дуже важливо заздалегідь проконсультуватися з ветеринарним лікарем про спосіб введення ліків, оскільки не всі ліки можна вводити підшкірно або внутрішньовенно кішкам і котам.