Як продати телевізор.

Технічний прогрес розвивається так стрімко, що найчастіше багато побутові прилади морально застарівають раніше, ніж дійсно приходять в непридатність. Приміром, старий ламповий телевізор ще цілком добре працює, але вже хочеться новий цифровий з більш високою якістю зображення і сучасним дизайном. Як же бути зі старим телевізор ом в цьому випадку? Де його зберігати і як використовувати? Саме практичне рішення - продати застарілу техніку.
Інструкція
1
Не слід думати, що якщо прилад трохи застарів і не відповідає найостаннішим вимогам, то він вже нікому не потрібен. Старі телевізор и охоче купуються за невелику ціну молодими сім'ями, стисненими в своєму бюджеті, власниками дач на літній сезон, і навіть телевізійними майстрами на запчастини. Головна складність полягає в тому, щоб знайти всіх цих людей.
2
Продати телевізор , як і будь-які інші вживані речі, можна кількома способами: за допомогою газети безкоштовних рекламних оголошень, через сайти-барахолки в інтернеті, або через інтернет-аукціони. Який спосіб може бути більш зручний продавцеві залежить від його особистих переваг і стану продаваної речі.
3
Газети безкоштовних оголошень сьогодні можна купити в будь-якому місті. Приватне оголошення в більшість з них можна подати за телефоном абсолютно безкоштовно. Потрібно тільки вказати модель приладу, його приблизну вартість і ваші умови (телефон, контактні дані, час спілкування). Більшість великих газет також мають свої сайти в інтернеті, і оголошення можна подати прямо через них. В результаті охоплюється аудиторія не тільки читачів паперової версії газети, а й інтернет-користувачів.
4
Продаж через інтернет підійде для людей, які багато часу проводять в мережі і добре в ній орієнтуються. В основному це жителі великих міст. Крім того, у великому місті простіше знайти покупця і домовитися про зустріч. Сьогодні існує цілий ряд крупних порталів і дощок оголошень, присвячених безпосередньо обміну та продажу старих речей, таких як www.avito.ru. Всі товари в них класифіковані за рубриками, що дозволяє легше орієнтуватися в попиті і пропозиції. У більшості великих населених пунктів є свої регіональні сайти і форуми, містять розділи приватних оголошень. Найзручніше розміщувати своє повідомлення в них - це дозволить знайти покупця недалеко від будинку.
5
Інтернет-аукціони хороші тим, що, по-перше, дозволяють робити великі докладні описи пропонованого товару і розміщувати його фотографії, а по-друге, створюють можливість отримати максимально високу ціну за свою пропозицію. Приміром, телевізор , продаваний спочатку за пару тисяч рублів, в результаті аукціону може «піти» за ціну в півтора-два рази вище. У кожному разі, можливостей для вільного продажу непотрібних речей сьогодні існує безліч, достатньо лише проявити трохи активності.