Як зробити парник для огірків.

Огірок є представником сімейства гарбузових. Він дуже смачний і корисний у вжитку, має дієтичні і лікувальні властивості. Свіжий овоч нормалізує кислотність шлунка, сприяє доброчинної роботі серця, нирок, печінки. Огірковий сік використовують як косметичний засіб, що омолоджує шкіру. Але ця культура дуже чутлива до заморозків. Тому вирощувати огірки краще на грядках, захищених від вітрів або парниках .
Вам знадобиться
  • поліетиленова плівка, дерев'яні рейки, петлі, волосінь, цвяхи, гній, лопата
Інструкція
1
Підберіть місце для розташування парника. Воно повинно висвітлюватися сонцем протягом усього дня. Краще розташувати парник в довжину з заходу на схід. Після того як з місцем ви визначилися, викопайте яму шириною приблизно 50 см, глибиною 60-70 см. Залежно від площі вашої ділянки і очікуваного врожаю визначитеся з довжиною парника.
2
Заповніть лунку повністю гноєм, поки до країв не залишиться 5-10 см. Додайте суперфосфат і сірчанокислий калій. Це поліпшить живлення рослин вуглекислим газом. Потім закрийте родючим шаром ґрунту і сформуйте грядку.
3
По кутах лунки і в середині вкопати стовпчики. До них прикріпіть дерев'яні борти так, щоб один борт по довгій стороні був вище іншого. Це не дозволить воді скупчуватися на плівці.
4
Після того як борта підігнали, займіться приготуванням рами з дерев'яних рейок для плівки. Прикріпіть раму на петлі до основного каркасу зверху, щоб вона вільно відкривалася.
5
Накрийте раму плівкою. Натягніть волосінь на неї для зменшення парусності. Закріпіть плівку дерев'яної дранкою і цвяхами. Щілини заклейте скотчем.
6
За тиждень перед посівом або висадкою розсади в парник запустите процес горіння. Для цього його поливайте гарячою водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MA4eZPgnzM8