Як провести свій день народження з друзями.

Свята трапляються в нашому житті не надто часто. І такі значущі заходи, як власний день народження, хочеться відзначити з розмахом. Але головне в підготовці свята не кількість грошових коштів, які ви плануєте витратити, а фантазія і оригінальність при підготовці плану заходу. Як провести свій день народження з друзями , щоб ніхто не занудьгував?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відзначати іменини будинку - підготуйте тематичну вечірку. Варіанти можуть бути самі різні - східні мотиви з кальяном і подушками на підлозі. Пляжна вечірка з купальниками, коктейлями та фільмами про моря і океани. Гангстерський вечір - роздайте друзям іграшкові пістолети і фальшиві день ги і пограйте в "мафію". Як бачите, тим для вечора достатньо, вибирайте на свій смак. При підготовці приділіть увагу деталям. Декоруйте кімнату в стилі тієї епохи, якій буде присвячено ваш захід. Приготуйте страви тих країн, купите забавні аксесуари і запропонуйте гостям їх приміряти. Якщо бюджет дозволяє, замовте виїзне обслуговування. Так ви позбавитеся від необхідності готувати, подавати гостям їжу і прибирати згодом брудний посуд. Співробітники компанії з виїзного обслуговування заходів візьмуть ці обов'язки на себе.
2
Якщо час року дозволяє, проведіть свій день народження на природі. Заздалегідь Замаринуйте шашлики, купите овочі, зелень, хліб, алкоголь. Постарайтеся знайти затишну лісову галявину, бажано, щоб поруч був водойму для купання. Захопіть із собою м'яч, ракетки і воланчик для бадмінтону, карти. Подумайте, чому ще ви займете своїх друзів? Можливо, у когось є дартс, і можна буде влаштувати змагання. Тоді подбайте про маленьких призах. Нехай це будуть недорогі штучки, головне, щоб вони нагадували про ваше веселому святі.
3
Спосіб, який не зажадає від вас будь-яких зусиль, а тільки грошові вкладення - похід в ресторан. Тут теж можна проявити фантазію і вибрати незвичайний заклад, вечір в якому запам'ятається кожному. Наприклад, ресторан кубинської кухні; кафе, де приймають їжу в повній темряві; кабаре із запальними танцями і так далі. Зверніться до інтернету і пошукайте інформацію про ресторани, які є у вас в окрузі. Заздалегідь відвідайте вибрані закладу, обговоріть меню, кількість гостей, день проведення заходу. При необхідності замовте прикраса залу, запросіть тамаду, ансамбль.
4
Готуючи свято для своїх друзів, постарайтеся врахувати їх звички. Молодіжної компанії навряд чи сподобається захід в спокійному ресторані з духовим оркестром. А люди у віці будуть не в захваті від приголомшуючий музики на танцполі. Якщо компанія буде змішана, зробіть так, щоб місце проведення сподобалося всім. В таких випадках домашня вечірка або день на природі будуть самими підходящими варіантами. Займіть гостей іграми, придумайте оригінальні костюми, щоб ваше свято не перетворювався на банальну пиятику. Постарайтеся приділити увагу кожному гостю, тоді ваш день народження пройде у дружній атмосфері і запам'ятається всім надовго.