Як зробити буряковий сік. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Буряк - один з найпопулярніших коренеплодів на нашій кухні. Багата безліччю вітамінів, макро- і мікроелементів буряк дуже корисна для нашого організму. Буряковий сік , в свою чергу, крім загальнозміцнюючого дії, має здатність виводити з організму токсини. Але, так як це досить сильний за своїм біологічним властивостями напій, його слід приймати в розбавленому вигляді. Як правило, його розбавляють або водою, або іншими овочевими та фруктовими сік ами.
Вам знадобиться
    • 1 велика буряк
    • 1 соковижималка
    • або дрібна терка
Інструкція
1
Буряки помийте і очистіть від шкірки.
2
Розріжте на 4 дольки.
3
Пропустіть буряк через сік овижімалку.
4
У разі відсутності сік овижімалкі - протріть буряк через дуже дрібну тертку. Потім відіжміть бурякову масу через кілька шарів марлі. Вихід сік а буде менше приблизно в 2 рази.
5
Готовий буряковий сік помістіть в холодильник для того, щоб він відстоявся на 2 години.
6
Розбавте буряковий сік в рекомендованих пропорціях і насолоджуйтеся напоєм.
Зверніть увагу
Приймайте буряковий сік, тільки порадившись з вашим лікарем, так як на прийом цього соку є противопоказания.Разбавляйте буряковий сік водою або іншими соками з пропорції 1:10, тобто 1 частина бурякового соку до 10 частинам інший жідкості.В день кількість споживаного розведеного бурякового соку в цілому не повинно перевищувати 400-500 мл.Свежій, щойно вичавлений буряковий сік обов'язково повинен відстоятися в холодильнику 1,5-2 години, щоб випарувалися шкідливі речовини, і тільки після цього його можна вживати.
Корисна порада
Буряковий сік може зберігатися в холодильнику не більше доби.