Як розвинути пам'ять. Як позбутися від газів в кишечнику в домашніх умовах.

Жити в наш час дуже цікаво і дуже складно. І все з однієї причини: величезний потік інформації, який припадає на одну людину.

Ми повинні пам'ятати про тисячу справ, запам'ятовувати десятки осіб та телефонів, орієнтуватися в роботі і просторі. На службі у людини десятки допоміжних пристроїв, а природні можливості організму використовуються не в повному обсязі. Тому необхідно тренувати пам'ять, щоб найбільш повно сприймати навколишній світ.

Як розвинути пам'ять, грунтуючись на її особливостях

Перш за все, слід зазначити, що людина володіє декількома видами пам'яті. Серед них можна виділити зорову, моторну і слухову. Назви відображають дії, на яких грунтується процес запам'ятовування. Зорова пам'ять спирається на результати спостережень, в слуховий відкладається те, що ми чуємо, моторна автоматично реєструє наші дії. Тому розвинути пам'ять можна тільки в комплексі з розвитком інших властивостей і можливостей людини. Величезну роль для розвитку пам'яті грає тренування уваги і спостережливості. Також, яким би це не здавалося з першого погляду дивним, для того, щоб зберегти хорошу пам'ять, слід підтримувати мозок в стані активності, постійно тренувати його, правильно харчуватися, давати організму заслужений відпочинок. Спати стільки, скільки необхідно для повного відновлення сил.

Як розвинути пам'ять: методи

Способів розвинути пам'ять придумано досить багато. Серед них і народні методи, і ігрові методики, і науково обгрунтовані розвиваючі програми. Всі використовувані в них прийоми можна, загалом, розділити на використання мнемотехніки (що спирається на вербально логічне мислення) і ейдотехнікі (що спирається на конкретно- образне мислення). Існує велика кількість літератури, присвяченої питанням тренування пам'яті, в ній наведені основні нескладні вправи, які нескладно освоїти самостійно. Головне, визначитися з тим, які методи підійдуть саме вам. Для цього потрібно проаналізувати, як найкраще ви запам'ятовуєте інформацію. Якщо сприймати на слух легше, значить, краще розвинена слухова пам'ять, і її потрібно тренувати і паралельно розвивати інші способи. Якщо краще розвинена зорова пам'ять, потрібно зіставляти почуте з створюваними уявними образами, що дозволить значно поліпшити засвоєння. Після цього можна вибирати підходящі методики. Займатися слід систематично, поступово збільшуючи кількість запам'ятовуються одиниць інформації. Застосовувані методи слід періодично міняти, щоб не слабшав інтерес до занять, і вони доставляли задоволення.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QO7r8l2PRSY