Як зробити садові фігурки.

Ландшафтний дизайн останнім часом став дуже популярним. В парках, на вулицях вражають своєю красою зелені шедеври. Але що заважає вам створити у себе на дачі або просто біля будинку неповторні образи? Увійдіть в роль ландшафтного дизайнера, проявіть всю фантазію і ви побачите, що на ділянці можна не тільки трудитися, прополювати грядки і підгортати картоплю, а й відпочити душею, заряжаясь позитивною енергією.
Інструкція
1
Веселі фігурки або навіть невеликі сюжети можна створювати навіть за допомогою, здавалося б на перший погляд, безнадійних речей. Вид практично кожного другого городу псують іржаві, неохайні бочки з водою і тази, які рука не піднімається ні пофарбувати, ні викинути. А що якщо «нарядити» таку бочку ?! Намалюйте на ній смішні пики або героїв з дитячих мультиків. Таке творіння не тільки залишиться корисним в саду, але і буде радувати око кожного. Якщо ж бочка не може бути використана за призначенням, поставте на неї таз з розсадою, це тільки доповнить образ намальованого персонажа, створюючи ефект шевелюри.
2
Креативні зелені фігурки виходять також за допомогою дротяного каркаса, який потім обшивається сіткою. Фігура, яка при цьому вийшла, набивається дерниною, закріплюється глиною і землею. На заготовку можна посадити квіти або посіяти траву. Головне - не забувайте: для того, щоб образ ожив, потрібно зробити йому очі (посадити квіточки).
3
«Пінні» фігурки . Зробіть, наприклад, кізочку. Спорудіть каркас (велика пластикова пляшка - тулуб, 5 дощечок - ноги і шия, бляшанка - голова). Покрийте всю конструкцію монтажною піною в 2 шари, дайте підсохнути 15 хвилин. Далі зробіть вушка з паперу і так же нанесіть на них піну. Можна покрити фігурку цементним розчином і викласти дрібної кольоровою мозаїкою узори.Для створення неповторних образів зовсім не обов'язкові великі витрати, головне - навчитися бачити у всьому красу.