Як зробити дах двосхилий.

Двосхилий дах - це конструкція з двох рівних скатів з однаковим кутом ухилу, які спрямовані вниз. Кут ухилу розраховується залежно від рясності зимових опадів у вигляді снігу в даному регіоні. Якщо зими дуже сніжні і утворюються великі снігові замети, то кут нахилу потрібно зробити крутим, щоб сніг не затримувався.
Вам знадобиться
  • -брус або колоду
  • -тес
  • -лазерні рівень
  • -Виски
  • -гвозді № 200
Інструкція
1
Після установки стін, коли робите стельове перекриття, випустіть балки за рівень закінчення стін.
2
На випущені балки прибийте цвяхами тес. Балки слід випускати на такий рівень від стін, яку відстань ви плануєте зробити для захисту будови від опадів.
3
Після будівництва перекриття, встановіть крокви. Їх можна робити з сухого бруса або сухого шкуренного колоди.
4
Перші крокви встановіть строго посередині. Верхню частину крокв відпиляйте за кутом нахилу даху. До цих крокв ви будете кріпити підставу для скатів. Можна зробити кут скатів за допомогою рівно виставленого кута з пиломатеріалів. Всю конструкцію щільно закріплюйте за допомогою цвяхів завдовжки не менше 200. Якщо цвяхи пробиваються наскрізь, то виступили краю загинайте, використовуючи молоток.
5
Якщо середні крокви встановлені строго посередині стелі, то скатні крокви встановляться рівно. Тому все перевіряйте за допомогою лазерного рівня. Перевіряти потрібно з усіх боків даху. Встановивши середні крокви, додатково перевірте рівність установки не тільки лазером, але і схилом.
6
Встановіть скатні крокви, відповідно до того, який кут ската ви збираєтеся встановити.
7
Всю кроквяну конструкцію потрібно додатково закріпити укосами. Відкоси закріплюйте за допомогою брусків.
8
Фронтони з двох сторін обшийте тесом, щоб не було щілин. При обшивці тесом можливі дизайнерські варіанти. Деякі встановлюють тес у вигляді ялинки.
9
Зверху скатів встановіть обрешітку з тесу і покрийте покрівельним матеріалом.