Як зробити рисову локшину. рисова локшина Як скачати.

Рисова локшина - одна з головних складових східної кухні. Локшина володіє унікальним смаком і користю. У ній міститься величезна кількість корисних речовин і клітковини. Багато кухарі вважають рисову локшину відмінним гарніром для будь-яких страв. Вона є відмінним доповненням до салату і супу, швидко втамовує голод. Існує величезна кількість рецептів приготування страв з додаванням фунчози. Спробуйте приготувати рисову локшину в домашніх умовах, це, безсумнівно, дуже цікаво і швидко.
Вам знадобиться
    • 500 г рисового борошна,
    • 3 яйця,
    • щіпка солі
Інструкція
1
Для приготування рисової локшини в домашніх умовах вам знадобиться рисова мука, яку можна приготувати в домашніх умовах.
2
Насипати в посуд рис, ретельно промити і залишити сушитися.
3
Висипати рис в ємність блендера і перемолоти до необхідного рівномірного подрібнення.
4
Взяти 0,5 кг рисової муки, висипати в посуд для замішування тіста. Зробити в середині рисового борошна невелике заглиблення.
5
Влити в ямку 3 яйця і додати щіпку солі, почати акуратно замішувати тісто.
6
Дістаньте тісто з посуду і ретельно вимісити на твердій поверхні до однорідного стану. Залиште тісто расстаіваться на 20 хвилин, попередньо накрити мішечком або чистим рушником.
7
Тепер можна приступати до розкочування. Тісто треба розкачати дуже тонким шаром, щоб воно вийшло практично прозорим. Залиште розкатаний пласт тіста на столі підсушуватися на 20-30 хвилин.
8
Поверніть тісто в тонку трубочку і наріжте гострим ножем на дуже тонкі смужки. Після цього смужки тіста розгорнути, вони вийдуть дуже довгі. Залиште рисову локшину на столі підсушуватися до повного висихання.
9
Рисова локшина готова, тепер можна приступати до приготування незвичайно смачних страв.