Як зробити дерево з цукерок.

Будь-який захід, як для дорослих, так і для дітей, можна обіграти різними сюрпризних моментами. Жодне свято не обходиться без цукерок . Але одна справа, коли солодощі запропоновані в традиційному варіанті і абсолютно по-іншому виглядають ласощі у вигляді оригінально виготовлених « цукерок вих дерев». Можна зробити дерево з цукерок , наприклад, у вигляді ялинки.
Вам знадобиться
  • пластикова пляшка, скотч, пакувальна стрічка, степлер, ножиці, цукерки
Інструкція
1
Щоб зробити дерево з цукерок великого розміру, буде потрібно велика пластикова пляшка на 1 літр. Можна виготовити цукерок ную ялинку поменше, і для цієї мети підійде пляшка на 0,5 літра. В ідеалі, бажано знайти пляшку у вигляді конуса. Цукерки повинні бути в обгортках, причому солодощі можуть бути як поодинокі, так і в різноманітних пакетиках. Пластикову пляшку бажано залишити повної, так як це додасть дереву стійкість.
2
Візьміть приготовлені цукерок и і розкладіть їх у тому порядку, в якому вони повинні розташовуватися. Можна зробити яруси по квітам обгорток (синій, червоний, жовтий і т.д.) або розташувати цукерок и хаотично.
3
Для визначення приблизної довжини обмотайте по спіралі пакувальну стрічку так, щоб кожний наступний виток знаходився від попереднього на відстані приблизно 5 см. Відріжте отриманий фрагмент, але з запасом в 30-50 см. Це робиться на випадок, якщо відстань між витками місцями вийдуть менше.
4
Потім по черзі беріть солодощі і кріпіть їх за край фантика по всій довжині стрічки через 1-2 см за допомогою степлера. В результаті вийде довгий ланцюжок з цукерок .
5
Тепер один край стрічки з цукерок ами закріпіть скотчем внизу пляшки ( цукерок и повинні звисати вниз) і обережно притримуючи весь ланцюжок, обертайте її навколо пляшки з одночасним приклеюванням скотчем по всій довжині. Продовжуйте виконувати спіральні витки до самого верху, на якому закріпіть край смачною гірлянди. У підсумку вийде елочка, гілки якої складаються з цукерок .
6
Верхівку прикрасьте пакувальної стрічкою у вигляді банта і, звисаючих серпантинів, які виконуються різким рухом леза ножиць уздовж стрічки. Також можете придумати додаткові прикраси: зірочки, квіточки, намиста, цукерок ти й т.д.
7
Щоб зробити дерево з цукерок , буде потрібно якийсь час, але результат перевершить всі очікування. Незвичайне смачне дерево здивує будь-якого любителя солодощів.