Як зробити світлофільтр. світлофільтри Як зробити.

Мистецтво фотографії вимагає не тільки специфічних навичок і вмінь фотографа, а й особливого устаткування, яке нерідко доводиться робити самостійно через неможливість часто набувати комплектуючі для зйомки в магазинах. Оригінальні і красиві фотографії виходять у фотографів, які використовують при зйомці інфрачервоний світлофільтр . Такий світлофільтр не обов'язково купувати в магазині - ви можете зробити його з звичайного компакт-диска.
Інструкція
1
Для виготовлення світлофільтр а знайдіть компакт-диск з пластиковою підкладкою чорного кольору. Для початку підготуйте диск до використання - видаліть з його поверхні всі шари, крім полікарбонатною чорної підкладки. Для цього будь-яким гострим предметом зробіть подряпину від центру диска до краю, процарапивая всі шари, крім нижнього.
2
Потім підставте диск під могутній струмінь водопровідної води - поверхня буде очищена якісно і акуратно. Намагайтеся зайвий раз не торкатися пальцями і тканиною очищеної поверхні диска.
3
Використовуючи гострий ніж або різак, наріжте з пластикової підкладки диска кілька круглих пластинок однакового розміру, відповідного діаметру оправи звичайного захисного світлофільтр а (максимум 52 мм).
4
Для найкращого ефекту при зйомці встановіть відразу три шари чорного пластика в оправу - в такому випадку, світлофільтр и будуть якісно затримувати світло і пропускати тільки червоні відтінки.
5
Спробуйте сфотографувати будь пейзаж з встановленими світлофільтр ами, а потім відкрийте отриману фотографію в Adobe Photoshop і в палітрі каналів розділіть зображення на колірні канали, виділивши червоний.
6
Даний канал повинен бути повністю засвічений. Таким чином, у результаті ви отримаєте фотографію, що має всі характеристики інфрачервоних знімків.