Як зробити саморобний маркер. саморобний пейнтбольний маркер.

Незважаючи на те, що сьогодні в магазинах можна знайти маркери на будь-який смак і колір, вам може стати в нагоді навик виготовлення маркера власними руками. В маркер, виготовлений вручну, ви зможете залити будь-яку рідину (фарбу, масло або гліцерин), і такий маркер надасть вам істотну допомогу в технічної та ремонтної роботі і будь-який інший діяльності. Перевага подібного маркера також полягає в тому, що його виготовлення не коштуватиме вам грошей - вам будуть потрібні тільки корпуса від витраченої косметики.
Інструкція
1
Для створення маркера вам буде потрібно упаковка від використаного тонального косметичного засобу, що нагадує товстий довгий маркер. Вам підійде такий засіб, який витягується з упаковки допомогою викручування і видавлювання.
2
Розберіть упаковку від тонального засобу і ретельно промийте її, щоб усередині не залишалося слідів косметики. Щоб не зіпсувати упаковку майбутнього маркера, розбирайте її акуратно, намагаючись не пошкодити різьблення пластикових трубок.
3
Промивши ємності від тонального засобу, видаліть з них все непотрібні елементи - витягніть і викиньте пружинку, а також приберіть з упаковки обмежувач напрямку обертання, щоб ви могли не тільки видавлювати вміст упаковки, а й втягувати всередину нову рідину, як в випадку з багаторазовим шприцом.
4
Набравши будь-яку рідину всередину вашої ємності, закрутіть щільно упаковку, зніміть ковпачок і покрутіть корпус маркера спочатку в одну сторону, а потім в іншу, щоб переконатися, що ви все зробили правильно.
5
За допомогою обертового корпусу маркера ви зможете регулювати обсяг виходить рідини, що є зручною рисою такого саморобного маркера в будь-яких ситуаціях: від простого малювання до змазування якими-небудь рідинами радіодеталей і друкованих плат.