Як зробити троянду з металу.

Квіткові візерунки та орнаменти присутні в культурах всіх країн з давніх часів і тому не дивно, що рослинні мотиви присутні також у всіх художніх і декоративно-прикладних промислах. Незвично і красиво в інтер'єрі виглядають ковані вироби, і особливо витончено виглядають троянди, листя та інші квіти, викувані з металу . Уміння викувати реалістичну троянду каже про професіоналізм і художньому чуття майстра.
Інструкція
1
Починайте роботу над трояндою з циліндричної заготовки, зробленої з металу , підходящого для ковки. Діаметром заготовка повинна бути трохи менше готової троянди. Для пелюсток троянди використовуйте три шару металу , а частину, що залишилася циліндра розділіть на три частини і по напрямку до осьової лінії циліндра нанесіть на них насічки.
2
Одну частину циліндра розтягніть на квадрат. Усі шари металу доведіть до товщини в 2 мм в формувальної плиті. З отриманих листів зробіть пелюстки, що перекривають один одного - для реалістичного ефекту накладення пелюсток робіть насічки у напрямку до центру виробу. Расклепать пелюстки на ковадлі і укладіть в бутон.
3
Зробіть таким чином три шари пелюсток. Додаючи кожний наступний шар, висікали повторно розетки квітки, намагаючись не пошкодити інші шари. Після того як пелюстки будуть готові, почніть формувати стебло троянди. Розігрійте стрижень, протягнутий через квадрат і надайте йому форму природного квіткового стебла.
4
Крім цільної ковки, ви можете викувати троянду по частинах, окремо виготовивши три металеві кульки зі стеблинками діаметром півтора, два і два з половиною сантиметри. Загалом має бути дев'ять кульок.
5
кував з кожної кульки листок з тонкими краями і товстим центром. Зберіть і Проком разом по три однакових листка. Коли всі пелюстки будуть готові, зваріть їх разом, приварюючи їх до металевої дроті діаметром 6-8 см. Починайте приварювати дрібні пелюстки, а потім переходите до великих.