Як зробити розмиту фотографію чіткої. Як зробити фотографію чіткіше онлайн.

Якщо ви зробили кілька вдалих фотографій, але серед них час від часу попадаються нечіткі знімки, не поспішайте видаляти фотографії, порахувавши їх безнадійно зіпсованими. Якщо на якихось фотографіях камера несфокусованими, і вони вийшли трохи розмитими, ви можете посилити чіткість фотографій в програмі Adobe Photoshop без зниження якості фотографії і без збільшення сторонніх шумів на зображенні.
Інструкція
1
Відкрийте нечітку фотографію в Фотошопі і виберіть в меню Window опцію Channels, щоб відкрити палітру каналів. Виберіть найбільш яскравий канал, відповідний тій області фотографії, яку потрібно зробити чіткіше.
2
Зазвичай таким каналом є червоний - клікніть на нього, а потім перетягніть вручну на піктограму створення нового каналу (Create New Channel). Ви створили копію червоного каналу - застосуйте до неї фільтр Glowing Edges, вибравши його в меню Filter -> Stylize. Налаштуйте фільтр так, щоб параметр Edge Width дорівнював 1, параметр яскравості дорівнював 17, а параметр м'якості дорівнював 4.
3
Затисніть на клавіатурі кнопку Ctrl, а потім, не відпускаючи клавішу, натисніть на іконку червоного каналу, щоб викликати виділення потрібної області. Видаліть копію каналу, клікнувши на неї правою кнопкою миші і вибравши опцію Delete Current Channel, а потім відкрийте палітру шарів (натисніть в меню Window -> Layer, якщо палітра шарів не відображається в головному вікні програми).
4
На палітрі шарів натисніть клавіші Ctrl + H, щоб тимчасово приховати виділену область. Потім виберіть у меню Filter опцію Sharpen -> Unsharp Mask. Підберіть настройки фільтра, згідно вашої індивідуальної фотографії - встановіть відповідний радіус, обсяг і рівень порогу фільтра.
5
Перегляньте результат, натиснувши кнопку попереднього перегляду. Клікніть на клавіші Ctrl + J, щоб клонувати на новий шар виділення. В меню фільтрів виберіть опцію Sharpen -> Sharpen Edges. Ваша фотографія стане помітно чіткіше і красивіше.