Як зробити бульбашки в фотошопі. Як зробити ефект міхура в фотошопі.

Фотошоп відкриває перед вами великі можливості по створенню різноманітних візуальних ефектів в фотографіях і будь-яких інших зображеннях. За допомогою Фотошопа ви зможете зімітувати практично будь-яке явище - наприклад, зобразити на будь фотографії кілька прозорих мильних бульбашок, які практично неможливо буде відрізнити від справжніх.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, над якою ви будете працювати, наприклад, квітковий натюрморт.
2
Продублируйте основний шар з фотографією, після чого відкрийте меню Filter і виберіть опцію Distort -> Spherize. Встановіть параметр Amount на 30. Застосуйте фільтр ще раз, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + F.
3
Тепер на панелі інструментів виберіть опцію Ellipse Marquee Tool і навколо деформованої області зробіть кругле виділення, затиснувши клавішу Shift. Якщо вам необхідно надати виділенню особливу округлу форму, клікніть на виділенні правою клавішею миші та виберіть опцію трансформації.
4
Інвертуйте виділення, натиснувши Ctrl + Shift + I, а потім видаліть нове виділення, натиснувши Delete. Від дубльованого шару у вас залишиться тільки округла виділена область з перекрученою фотографією. Повторно інвертуйте зображення і змініть його масштаб, вибравши інструмент вільної трансформації. Перетягніть міхур на потрібне місце на фотографії.
5
Зробіть таким же способом ще кілька бульбашок - приховуйте попередній шар і створюйте новий, копіюючи на нього попереднє виділення і заново застосовуючи до нього фільтр Spherize. Параметр Amount в кожному випадку міняйте, щоб бульбашки вийшли різними - підсилюйте або навпаки ослабляйте дію фільтра.
6
Виділення зніміть, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + D, після чого зробіть видимими всі шари і застосуйте вільну трансформацію для остаточної підгонки бульбашок під параметри зображення на фоні. Об'єднайте всі шари, вибравши в меню Layer опцію Flatten Image.
7
Для того щоб бульбашки вийшли більш помітними, виберіть в меню фільтрів опцію Smart Sharp з об'ємом в 30% і радіусом в 40 пікселів. Потім краю бульбашок обробіть м'яким ластиком. У параметрах накладення шарів встановіть значення Inner Glow.
8
Фон окремо від бульбашок виділіть і застосуєте до нього фільтр Gaussian Blur, щоб ще більше акцентувати увагу на міхурах. Домалює на поверхні бульбашок відблиски. Малюнок готовий.