Як отримати високу напругу.

Підвищити напруга в мережі буває просто необхідно. Багато хто використовує для цього спеціальні пристосування, а умільці майструють їх самостійно. Підкажемо, як саме.
Інструкція
1
Використовуйте помножувач напруги, перетворюють напруга 220В змінного струму в постійне напруга 1000В і більше. Деталі підбирайте, маючи на увазі, що допустима зворотна напруга для діода повинно бути в два і більше рази більше амплітуди напруги від джерела. Конденсатори С2, С3 і С4 повинні витримувати таке ж напруга . Конденсатор С1 використовуйте в розрахунку на напруга харчування. Конденсатор С5 підберіть так, щоб він витримував 1,5кВ. Використовуйте наступну схему (див. Зображення).
2
На виході запропонованої схеми напруга буде в чотири рази більше напруги пітанія.Есть й інший спосіб, за допомогою високовольтного перетворювача напруги. У такій схемі використовується трансформатор-строчник ТВС від звичайного телевізора, наприклад, 110ПЦ15. Ось схема такого пристрою (див. Зображення).
3
Зберіть генератор високочастотних коливань на транзисторі VT1. Висока напруга подається на помножувач (діоди VD1-VD4 і конденсатори C3-C7), який підвищує напруга в чотири рази. Замість строчника можете використовувати й інший аналогічний трансформатор з високим коефіцієнтом трансформації і двома первинними обмотками.
4
Використовуйте конденсатори ємністю 1-33 нФ і розраховані на 1000 і більше вольт для помножувача напруги. Такі конденсатори можна знайти в блоках харчування старих телевізорів або моніторів.
5
Ще один спосіб: використовуйте котушку запалювання, яка служить джерелом високої напруги для підпалювання палива в двигунах автомобілів. Для цієї схеми потрібен диммер, або тиристорний регулятор освітленості.