Як зробити охолодження в комп'ютері. Як зробити самому гарне охолодження комп'ютера.

Кожен системний блок має свою систему охолодження. Як правило, найбільш елементарної з них є вентиляційна система. Суть вентиляційної системи полягає в заборі теплого повітря всередині корпусу системного блоку і подальшому виведенні його назовні. Залежно від температурних умов приміщення та місця розташування системного блоку, часом за замовчуванням встановленої системи охолодження буває недостатньо для стабільної роботи пристроїв без зайвого нагрівання. Більшість кейсів передбачає місця кріплень для додаткових кольорів як спереду, так і ззаду.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, додатковий кулер, початкові навички по роботі з комп'ютерною технікою.
Інструкція
1
Суть найпростішої установки додаткових елементів охолодження зводиться до того, що в передній частині кейса встановлюється кулер на вдув повітря, а в задній частині - на видув повітря. Можна зробити і навпаки, але так як блок живлення в задній частині має кулер, що видуває повітря, це буде менш ефективним.
2
Якщо у вас немає відповідних місць для кріплення кулерів, можна зробити їх самостійно. Для цього підберіть відповідні за розміром кулера і ділянки для їх кріплення, після чого зробіть відповідні заміри для гвинтиків.
3
Для кращої вентиляції рекомендується також прибрати захисні решітки або зробити їх більш вентильованими шляхом просвердлювання додаткових отворів. Прибрати решітки ви можете як лобзиком або ножівкою по металу, акуратно випилюючи кругове отвір, так і кусачками, викусивая решітку по краю. Всі нерівності обточити напилком.
Зверніть увагу
Операції з встановлення додаткових кольорів виконуйте при відключеному живленні комп'ютера.
Корисна порада
Вставляйте, бажано, нові або змащені кулера, щоб не довелося незабаром їх снімать.Также слід відзначити ще один банальний, але вельми важливий момент: системний блок комп'ютера, службовець для тривалих робочих сесій, найкраще залишати відкритим з одного боку , особливо в літній період.