Як переглянути мультфільми.

Мультфільми являють собою жанр кінематографа, в корені відмінний від інших жанрів. На відміну від фільму, дія обмежена лише фантазією автора. В якості персонажів найчастіше виступають яскраво стилізовані образи з гротескної зовнішністю - це робиться для того, щоб спростити донесення інформації до глядача. Перегляд мультфільмів допоможе підняти настрій, розслабитися, і просто відпочити після важкого дня.
Інструкція
1
Дивіться мультфільми на DVD. Для цього вам потрібен відео плеєр, що підтримує функцію відтворення відео. Ви можете як купити ліцензійний продукт, так і збірники мультфільмів. Більш того, ви можете взяти компакт-диски в прокат на один-два дні, щоб сповна насолодитися ними, а потім здати назад. Вибирайте ліцензійні диски - як при купівлі, так і в прокаті - і ви зможете насолоджуватися високою якістю відео і хорошим звуком.
2
Також, ви можете скачати мультфільми з мережі інтернет. Існує безліч сервісів, платних і безкоштовних, на яких ви можете скачати який Вас матеріал. Для перегляду вам знадобиться спеціальний кодек для перегляду відео файлів. Знайти його нескладно - просто наберіть в рядку пошуку «K-lite codec pack», після чого скачайте і встановіть його на комп'ютер.
3
Якщо вам дозволяє швидкість інтернету, ви можете дивитися мультики в режимі онлайн без скачування їх. Для цього ви можете скористатися сервісами таких сайтів, як youtube.com і intv.ru. Також, ви можете використовувати відеотеку соціальної мережі vkontakte.ru. Для перегляду вам буде потрібно остання версія флеш плеєра. Скачайте її з офіційного сайту, знайшовши його через пошуковик на запит «Adobe Flash Player» і встановіть, попередньо закривши вікно браузера. Після цього запустіть браузер і насолоджуйтеся переглядом.