Як зробити своїми руками буржуйку.

Найпростішу піч- буржуйку можна зробити з звичайного старого молочного сорокалітрового бідона. Така піч буде не замінна для опалення, наприклад, недобудованого приміщення, неопалюваною дачі в осінній або весняний період, госп. блоку.
Вам знадобиться
  • Зубило, болгарка, молоток, кельму.
Інструкція
1
В днище бідона вирізається отвір, в нього вставляється патрубок, а до нього кріпиться димова труба для поліпшення тяги. Під горловиною зубилом або болгаркою вирізається піддавали у вигляді серпа.
2
Колосник робиться змієподібній форми з дроту діаметром 6 мм. Щоб його було зручно просунути через горловину всередину бідона, його необхідно злегка стиснути з боків, а всередині бідона розтягнути до необхідного розміру. Наявність колосника значно забезпечить краще горіння дров, так як покращаться подача повітря, поступаемого через серпоподібну піддавали.
3
Додаткові деталі такі, як флюгарка, призначена для захисту димоходу від опадів, і патрубок для димоходу можна виготовити самому з покрівельного заліза, але простіше купити готові в магазині.
4
Для зручної установки пічки-буржуйки до основи молочного бідона потрібно прикріпити ніжки-опори. Вони виготовляються з півдюймових труб, зігнутих з урахуванням діаметра бідона. Кінці труб розпрямляються і в результаті виходять ніжки-опори. Щоб опори не зміщувалися один відносно одного, встановлюється спеціальна розпірка, виготовлена зі сталевої смуги товщиною півтора-два мм.
5
І нарешті, зроблену по вище описаній технології піч- буржуйку бажано обкласти цеглою або будівельним каменем. Тоді піч буде набагато довше зберігати тепло.
6
Якщо таку піч передбачається використовувати тривалий час, то потрібно зробити фундамент, викладений з червоної цегли в чотири ряди. Тоді така піч-буржуйка буде безпечна в протипожежному плані.