Як поширити інформацію.

Основа розвитку будь-якого бізнесу - це залучення нових клієнтів. Задача вирішується в першу чергу поширенням інформації про нову пропозицію або послугу. Для цих цілей рекламні технології задіють всі відомі канали комунікацій. Від розміщення в великих ЗМІ (телебачення, інтернет, друковані видання) і вуличної реклами, до вірусного маркетингу. Тут все залежить від бюджету рекламної кампанії. Найефективніший спосіб отримати величезну аудиторію за невеликі гроші, а іноді й безкоштовно, пропонує інтернет.
Інструкція
1
Для початку розробіть рекламну пропозицію відповідно до законів маркетингу. Воно має бути цікавим (запам'ятовується), інформативним і корисним. Спробуйте стиснути вашу інформацію в такий формат, і ви зможете швидко донести її до адресата.
2
Визначте вашу цільову аудиторію - тих, кому дійсно буде цікаво вашу пропозицію. Знайдіть де "живе" ваш споживач, якими ресурсами користується, в яких соцмережах спілкується, що шукає в інтернеті. Така конкретизація зробить рекламу ефективною. Інакше вийде "стрільба по горобцях".
3
Зареєструйтеся в тематичних спільнотах, соціальних мережах, форумах, де має сенс розмістити ваше повідомлення. Спілкуйтеся, цікавтеся життям учасників проектів і ви знайдете відгук у зацікавлених людей.Создайте безкоштовний сайт, блог, з можливістю розміщення повної інформації про пропозицію, продвигайте їх, роблячи помітними для пошукових машин. Помістіть вашу інформацію на дошках оголошень і в тематичних порталах з безкоштовним розміщенням.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що найпростіший спосіб поширення інформації - масова поштова розсилка, - не може бути використана для ваших цілей. Вона не тільки протизаконна, але й неефективна. Більшість ваших потенційних клієнтів просто відправлять дратівливі послання в спам.