Як створити віддалене підключення.

Якщо вам доводиться займатися роботою крім офісу ще й удома, віддалене підключення до другого комп'ютера може бути корисним. Дійсно, носити туди-сюди диски і флешки з інформацією просто незручно - треба думати про те, щоб не забути носій з робочими матеріалами. До того ж, не все можна передбачити, а при установці віддаленого доступу всі проблеми вирішуються самі собою, і потрібна інформація виявляється під рукою.
Вам знадобиться
  • Щоб встановити віддалений доступ до другого комп'ютера вам буде потрібно його ID, пароль, і програма TeamViewer. Якщо це ваш ПК, всі ці дані вам відомі. Якщо це комп'ютер вашого колеги, ці дані ви можете отримати у нього.
Інструкція
1
Безкоштовну програму TeamViewer ви можете вільно скачати з інтернету, наприклад, за адресою http://www.izone.ru/internet/local/teamviewer.htm. Встановіть утиліту на свій ПК після завантаження.
2
Відкрийте і запустіть програму. Перед вами відкриється нове вікно. В ньому ви побачите дані свого ПК. А ще в цій «Картці» ви побачите рядок, в яку ви впишіть ID другого комп'ютера.
3
Потім вам буде потрібно вибрати спосіб, яким ви будете підключатися до віддаленого комп'ютера. Програма сама запропонує різні можливі варіанти на ваш вибір. Виберіть той, який вам більше сподобається, і натисніть кнопку «Підключитися».
4
Перед вами відкриється ще одне вікно. В потрібному рядку впишіть пароль доступу до другого комп'ютера.
5
Після цього на вашому робочому столі з'явиться друга панель - це робочий стіл другого комп'ютера. Віддалене підключення до нього встановлено.
Зверніть увагу
Програма TeamViewer дуже проста в застосуванні, але ви можете вибрати будь-яку іншу на свій смак.
Корисна порада
Після встановлення віддаленого підключення ви зможете працювати з документами, розташованими на другому комп'ютері і навіть скачувати потрібні файли.