Як зробити відео трансляцію. Як визначити в smotri.com трансляцію.

Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні будь-хто може створити свою відео трансляцію і віщати на весь світ. Ну не на весь світ, а хоча б таким чином спілкуватися зі своїми родичами з іншого кінця країни. Для цього вам знадобиться веб-камера і власне бажання.
Інструкція
1
Для початку необхідно провести настроювання вашої веб-камери і переконатися, що вона правильно працює, записавши, наприклад, на пробу звичайне відео. Тепер, коли ви впевнені що питань технічного плану не виникне, можна приступати до створення самої трансляції через інтернет. Існує ряд зручних сайтів, які допоможуть вам у цьому. У нашій країні найбільшого поширення набули mail.ru і smotri.com, так як вони "ближче до народу" і найбільш популярні в рунеті.
2
Для створення трансляції на сайті mail.ru:1.Войдите в "Мій світ", використовуючи дані свого облікового запису. 2.Перейдіте в розділ "Трансляції", і у вікні, натисніть кнопку "Створити трансляцію ". 3.Отправьте посилання на вашу трансляцію своїм родичам і друзям, з якими хочете поспілкуватися .
3
Для створення трансляції на сайті smotri.com:1.Войдите на сайт, попередньо зареєструвавшись на нем.2.Нажміте на кнопку "Трансляції", і у вікні, клікніть "Створити трансляцію " . 3.Отправьте посилання на трансляцію своїм друзям.
4
Також існують зарубіжні сайти, на яких можна створити свою відео трансляцію . Один з таких - justin.tv. Вимоги все ті ж: необхідно зареєструватися і натиснути на кнопку "Почати мовлення" (попередньо переконавшись, що веб-камера налаштована коректно). Дуже зручний і стабільний ресурс, мільйони людей по всьому світу використовують його для мовлення.
5
В інтернеті є безліч інших платформ для створення трансляцій, але самі основні перераховані вище. Тепер ви можете сміливо створювати своє мовлення і спілкуватися з дорогими вам людьми
Організувати відеотрансляцію може кожен користувач мережі інтернет. Для цього достатньо мати веб-камеру, швидкісне та сталий підключення до інтернету, а також деякі програми. Відео в прямому ефірі при цьому може дивитися величезна кількість людей.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціальний додаток WebCamPlus з офіційного сайту проекту за адресою http://webcam.akcentplus.ru/. Переконайтеся в працездатності мікрофона і веб-камери, після чого відкрийте програму і почніть власну відеотрансляцію , яку можна буде розмістити на свій сайт або в блог. Для старту трансляції натисніть на відповідну кнопку в головному вікні програми. За допомогою цієї утиліти дуже зручно організовувати безперервні відеотрансляції зі стаціонарних відеокамер.
2
Зайдіть на портал Mail.Ru і створіть на ньому власний аккаунт (заведіть електронну пошту). Після закінчення реєстрації, перед натисканням на кнопки «Зареєструватися» виставте галочку в рядку «Створити Мій Мир». Після цього відкрийте вашу сторінку в соціальній мережі «Мій Світ», яка була створена в процесі регістраціі.Для організації трансляції натисніть на посилання «Відео», а на наступній сторінці клікніть по посиланню «Створити відеотрансляцію ». Після цього завантажиться сторінка трансляції, на якій необхідно буде перевірити працездатність оборудованія.Убедітесь в нормальній роботі веб-камери, після чого натисніть на кнопку «Почати трансляцію». Щоб поділитися транслюється картинкою з друзями, скопіюйте посилання, розташовану під відео, і відправте її в свій блог, на сайт, або по електронній пошті або за допомогою програм обміну миттєвими повідомленнями.
3
Відкрийте сайт Smotri.com - ресурс найбільшого російського відеохостингу. Для отримання можливості трансляції власного відео, зареєструйтесь на цьому сайті. Після реєстрації зайдіть на нього під своїм аккаунтом і клікніть по посиланню «Створити трансляцію», яка з'явиться на головній сторінці. Потім виберіть тип майбутньої трансляціі.Трансляція може бути або тимчасової, після закінчення якої запис не збережеться, або постійною, до якої можна буде повернутися в будь-який момент. Зробіть вибір, включите веб-камеру і мікрофон і почніть власну трансляцію в прямому ефірі.