Як витягти картинки.

Вийняти картинки можна по-різному. Все залежить від місцезнаходження зображень. Іноді їх можна просто зберегти на жорсткий диск (абсолютно не змінюючи), а іноді доводиться робити знімок екрана (print screen), оскільки можливості коректного збереження попросту немає.
Інструкція
1
Найбільш елементарний метод вилучення картинок з інтернету - це просте збереження оних на жорсткий диск. Як правило, зробити це можна так: потрібно натиснути правою кнопкою мишки на картинку і натиснути «зберегти зображення як», потім вибрати потрібну директорію збереження. Якщо формат збереженого зображення не відкривається, то, швидше за все, вам буде потрібно встановити сучасну версію програми для перегляду картинок (наприклад, IrfanView).
2
Якщо, натискаючи правою кнопкою мишки на зображення, з'являється помилка, на кшталт «усі права на зображення захищені», загалом, функція стандартного збереження недоступна. Або навіть якщо зображення зберігається, але не відкривається не за яких умов (або відкривається некоректно, наприклад, зображення з вікіпедії), то потрібно зберігати картинки іншим способом. Спосіб цей досить простий. Для збереження зображень досить натиснути на клавіатурі клавішу Print Screen або, як називається ця клавіша звичайно: Prt Scr SysRq навпроти потрібного вам зображення.
3
Після натискання Print Screen зображення автоматично заноситься в буфер обміну. Переглянути його збережену версію можна за допомогою переглядача IrfanView, натиснувши кнопку «вставити». Зображення, однак, буде виглядати не цілком коректним, оскільки разом з картинкою також збережеться зайвий фон цілого знімка. Але становище можна виправити досить швидко за допомогою тієї ж програми IrfanView. Досить виділити область картинки і натиснути «вирізати виділене», а потім знову «вставити». Після чого його можна зберігати як звичайну картинку в потрібну вам директорію.