Як розрізати пісню.

Для багатьох представників молоді музика стала улюбленим супутником. Чи працює людина, прогулюється по парку або відправився в далеку подорож, у нього завжди в кишені лежить плеєр, а у вуха вставлені навушники. Але іноді з цілої композиції необхідно вирізати невеликий відрізок. Особливо часто цю операцію проробляють з концертними записами.
Вам знадобиться
  • - Movie maker;
  • - Sound forge.
Інструкція
1
Якщо лінь шукати додаткові програми, то можна розрізати пісню штатними засобами операційної системи Windows. Відкрийте програму Movie maker. Відкрийте вкладку «файли» і вкажіть шлях до музичної доріжці. Визначте потрібний відрізок треку і видаліть всі зайві частини доріжки. Натисніть ctrl + s для збереження отриманого відрізка.
2
Якщо цієї програми у вас немає, а це може бути в тому випадку, коли встановлена не оригінальна версія ОС, а її збірка, то доведеться вдатися до іншого методу. Скачайте і встановіть програму Sound Forge. Насправді, функції цієї програми не обмежуються обрізанням доріжок, а навпаки, вона вважається однією з кращих програм для радіоведучих та інших службовців музичної сфери.
3
В меню «імпорт» виберіть необхідну доріжку. І точно так само, як описано в першому кроці, відкоригуйте композицію до кінцевого варіанту. Ви також можете змінити гучність звучання окремих частин або всієї доріжки в цілому і навіть змінити кінцевий формат музичного файлу.