Як з'єднати локальну мережу з інтернетом.

Все частіше виникають ситуації, в яких потрібно отримати доступ до мережі інтернет відразу з декількох пристроїв. Це можуть бути як комп'ютери і ноутбуки, так і комунікатори або мобільні телефони, що підтримують стандарти Wi-Fi. У кожному разі, найпростіший спосіб домогтися загального доступу в інтернет - це створення локальної мережі, один з комп'ютерів якої має доступ до мережі інтернет.
Вам знадобиться
  • - Мережеві кабелі;
  • - свитч.
Інструкція
1
Визначтеся з комп'ютером, з якого лунатиме доступ в інтернет. Один з обов'язкових критеріїв при виборі - це наявність хоча б одного вільного порту LAN в мережевій карті.
2
Придбайте свитч. При виборі цього пристрою керуйтеся наступним принципом: кількість портів LAN не повинно бути менше кількості комп'ютерів у майбутній локальної мережі, включаючи основний.
3
Все решта комп'ютери з'єднайте з світче. Для цього вам знадобляться мережеві кабелі LAN. Відкрийте настройки нової локальної мережі на головному комп'ютері. У властивостях протоколу TCP/IPv4 заповніть перші два поля відповідно: 192.168.0.1 і 255.255.255.0.
4
Відкрийте настройки підключення до інтернету і виберіть вкладку «Доступ». Увімкніть пункт, який відповідає за доступ до інтернету комп'ютерам локальної мережі.
5
Відкрийте настройки протоколу TCP/IPv4 на інших комп'ютерах і заповніть перші чотири поля наступним чином: 1. 192.168.0.R, де R - будь-яке число від 2 до 250.2. 255.255.255.0.3. IP-адресу головного компьютера.4. Аналогічно пункту 3.