Як розбити жорсткий диск без втрати даних.

Багато користувачів, хто не так часто встановлюють операційну систему, іноді стикаються з проблемою відсутності декількох розділів на жорсткому диску . Природно, заново ОС, попередньо створюючи розділи ще раз, - задоволення малоприємне. Але є способи розділити жорсткий диск без попереднього форматування.
Вам знадобиться
  • Partition Magic
Інструкція
1
Для створення розділів вам знадобиться програма Partition Magic. Встановіть її собі на ноутбук або стаціонарний комп'ютер і перезавантажте його. Це дозволить програмі більш детально вивчити стан вашого жорсткого диска і його придатність до створення розділів.
2
Запустіть програму Partition Magic і в першому вікні виберіть «режим досвідченого користувача». Даний режим надає велику свободу дій і підвищить кількість і якість налаштувань стану майбутніх розділів.
3
У вкладці «Майстра» знайдіть пункт «Швидке створення розділів». Перед вами з'явиться візуальне зображення стану ваших жорстких дисків. Налаштуйте необхідну кількість майбутніх розділів і формат їх файлової системи.
4
Натисніть кнопку «Застосувати зміни» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Програма продовжить роботу в режимі MS-Dos. Час створення розділів залежить від їх кількості та обсягу вільного простору на диску .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yCJcDPcYh9M