Як зробити картинку круглої.

Більшість графічних редакторів мають інструменти, що дозволяють робити з прямокутної картинки круглу. Як приклад, нижче описаний спосіб, яким це можна зробити за допомогою Adobe Photoshop CS4.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Натисканням поєднання кнопок CTRL і O запустите діалог відкриття файлів, знайдіть картинку , яку потрібно зробити круглої, виділіть і завантажте в графічний редактор, клацнувши кнопку «Відкрити».
2
Щоб виділити круглу область на зображенні, вам потрібен відповідний інструмент. Він поміщений другим зверху на панель інструментів - навівши курсор, натисніть піктограму лівою кнопкою мишки і потримайте кілька секунд. В результаті відкриється додатковий набір інструментів, де вам слід вибрати «Овальне виділення».
3
За допомогою цього інструменту намітьте круглий ділянку для майбутньої трансформації картинки. Спочатку наведіть курсор на правий нижній кут зображення, натисніть ліву кнопку мишки і рухайте курсор по діагоналі до лівого верхнього кута, не відпускаючи при цьому кнопки миші. У міру просування зростатиме розмір овального виділення. Він зафіксується, коли в верхньому куті відпустіть кнопку. Якщо цю операцію ви зробите з натиснутою кнопкою CTRL, то зможете виділити бездоганно правильне коло. А без натискання цієї клавіші у вас є можливість виділити еліптичну область різного ступеня сплюснутости.
4
Область виділення на цьому етапі можна змінити - відповідні інструменти розміщені в розділі меню «Виділення». В ньому потрібно вибрати рядок «Трансформувати виділену область» і потім мишкою потягати за що з'явилися на виділенні вузлові точки. Виділення можна рухати по картинці як мишкою, так і клавішами зі стрілками. Коли виділена область займе потрібне місце на поверхні зображення - скопіюйте цей круглий ділянку, натиснувши поєднання CTRL + C.
5
Тепер можна приступати до створення нового документа з круглим зображенням - натисніть CTRL + N. Розміри створюваної картинки будуть відповідати висоті і ширині скопійованої області, Фотошоп про це подбає без вашої участі. Вам же буде потрібно вибрати прозорий фон для нового документа - відповідний пункт є в випадаючому списку «Вміст фону», розміщеному в нижній частині діалогового вікна. Потім клацніть кнопку «OK».
6
У новий документ натисканням сполучення CTRL + V вставте круглу область скопійованої картинки. Після цього можете зайнятися її подальшою обробкою в редакторі, якщо в цьому є необхідність.
7
Коли будете зберігати картинку , майте на увазі, що прозорість, крім рідної формату Фотошопа PSD, підтримують GIF і PNG. При записи в файли іншого формату прозорі області навколо картинки будуть залиті фоновим кольором. Діалог збереження в Фотошопі можна запустити поєднанням клавіш CTRL + SHIFT + ALT + S. Спочатку вам буде запропоновано вибрати формат файлу і відповідні йому настройки якості. А після натискання кнопки «Зберегти» редактор попросить вказати ім'я файлу і місце його зберігання.