Як з'єднати два розділи диска. cjtlbybnm ldf hfpltkf.

Мало кого можна здивувати жорстким диском, розбитим на декілька розділів. Це цілком природний стан багатьох комп'ютерів. Крім банального зручності, такий метод допомагає уникнути маси проблем, пов'язаних з відновленням даних після відмови системи. Але мало кому відомо про зворотний процес - з'єднання розділів на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Знайдіть і встановіть програму Paragon Partition Magic. Ця одна з найбільш функціональних програм для роботи з жорсткими диска ми, яка при величезній кількості можливостей має дружній для користувача інтерфейсом.
2
Після установки програми перезавантажте комп'ютер, дозволивши їй визначити кількість і технічні характеристики жорстких дисків і їх розділів.
3
Запустіть програму в режимі досвідченого користувача. Клікніть правою кнопкою по одному з розділів, які ви плануєте об'єднати. Клікніть по пункту «Об'єднання розділів» або «Швидке об'єднання розділів». Виберіть другий розділ, який необхідно з'єднати.
4
Після завершення всіх операцій з розділами натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Врахуйте, що якщо файлові системи обраних вами розділів відрізняються один від одного, то один з них доведеться форматувати. Для прискорення процесу об'єднання розділів їх рекомендують форматувати. В ідеалі, розділи не повинні містити однойменні файли і каталоги.