Як зробити бантик заколку. Як зробити бантик на заколку самостійно.

Пишні банти прикрасять будь-яку дівочу зачіску, надавши їй святковий вигляд. Вплітати в косички звичайні стрічки досить довго, до того ж, на коротких волоссі вони марні. Спробуйте зробити бантік- заколку. Є чимало різних способів змайструвати ошатне прикраса з смуги тканини, звичайного затиску або гумки.
Вам знадобиться
 • Довга і широка стрічка
 • Бейка
 • Непрозора тканина для підкладки
 • Ліска по довжині стрічки
 • Зажим або резинка
 • Крючок
 • Нитка
 • Иголка
 • Сантиметр
 • Карандаш
 • Ножницы
 • Швейная машинка
 • Ґудзик на ніжці (намистина)
 • Атласна стрічка
 • Шматок картону
Інструкція
1
Візьміть готову оброблену стрічку або виріжте смугу з підходящого матеріалу (капрону, органзи і т.д). Щоб зробити бантик пишним, необхідна широка (від 6 см) і довга стрічка (від 1 до 3 метрів). При необхідності обшийте її декоративної Бейко на швейній машинці або ж ушийте по одному краю лісочку для стійкості майбутнього банта.
2
Зробіть строчку-складання швом «вперед голку» по краю полотна, протилежного волосіні (Бейке). Для цього відступите 1-1,5 см. Закінчивши останні стібки, якомога міцніше затягніть нитка - стрічка вкладеться в бант-розетку. Рядок можна зробити хвилеподібною - тоді вийде прикраса з цікавими «пелюстками». Пришийте з виворітного боку бантика-заколки затискач або гумку.
3
Складіть широку білу прозору стрічку по поздовжній лінії і прокладете між шарами прокладочні стрічку з кольорового непрозорого полотна. Збирайте бант складочками, прострочити їх на швейній машинці.
4
Пришийте з двох сторін широкою мереживною смуги декоративні бейки або обв'яжіть гачком. Потім намалюйте олівцем за допомогою кравецького метра пунктир по серединній поздовжньої лінії. Вручну зробіть збірку по намальованою мітці і щільно затягніть бант. Перев'яжіть готову прикрасу посередині смужкою з атласу.
5
Візьміть смугу прозорої тканини довжиною 3 метри і шириною 6 см. Складіть на одному краю трикутник і зафіксуйте його поверху ниткою. Продовжуйте складати трикутники, поки не укладете так всю стрічку. Пришийте в центр красиву гудзик на ніжці, знизу ж - гумку або затискач.
6
Виготовте шаблон з картону по ширині майбутнього бантика-заколки (12-15 см). Намотайте на нього вузьку атласну стрічку, роблячи черговий завиток встик з попереднім. Відзначте лінію середини. Дуже обережно зніміть завитки з шаблону і стягніть вручну ниткою бантик по центральній лінії. Перев'яжіть його атласною або мереживною стрічкою або пришийте в центр декоративну гудзик (намистину). При бажанні зверху можна прикріпити ще пару бантиків з більш вузьких стрічок іншого кольору і фактури.
Красива оригінальна шпилька не тільки збере волосся і облагородить зачіску. Вона здатна допомогти вам повністю перетворитися, постати перед оточуючими в новому вигляді. Але покупні хороші заколки часто дуже дороги, та й оригінальними їх назвати можна лише з натяжкою, ну який оригінальності можна вимагати від серійного продукту. А ось шпилька, виготовлена власними руками, буде існувати в єдиному екземплярі і повністю відповідати вашим смакам і вимогам.
Інструкція
1
Саморобна шпилька - більше, ніж просто аксесуар для волосся, її можна зробити спеціально до вихідного сукні чи костюму, створивши гармонує ансамбль. Тому не викидайте шматочки тканини, що залишилися після пошиття вироби, а якщо плаття було куплено в магазині, то для виготовлення заколки можна використовувати додається до нього клаптик. Фасон майбутньої заколки дуже залежить від фасону одягу. Може це буде квітка, а може строга пряма шпилька у колір сукні. Ваш смак та фантазія самі підкажуть правильну форму. Коли декоративна частина заколки буде готова, її можна приклеїти до металевій основі.
2
Якщо ви займалися колись бісероплетінням, то корисно буде згадати старі навички. Саморобні заколки з бісеру або намистин стануть стильним і оригінальним прикрасою. Обтягнута шкірою шпилька вже сама по собі виглядає дуже стильно, а якщо до неї приклеїти пір'я і нанизані на шнурок дерев'яні намистини, шпилька перетвориться в дуже модне украшеніе.Еслі ви привезли і відпустки сувеніри у вигляді невеликих каменів і черепашок, то з них може вийти непогана шпилька у морському стилі. Головне вибрати хорошу основу і надійний клей.
3
Для повсякденного використання можна взяти витягнутий шматок вподобаної тканини, зшити з нього трубу, з'єднати її в кільце, пропустивши всередині звичайну гумку. Такі саморобні гумки можуть бути як невеликими, так і дуже пишними - все залежить від взятої для них тканини і від її кількості. Добре буде виглядати шпилька-бант, зроблена своїми руками. Якщо бант призначений для маленької дівчинки, то його можна зробити яскравим і об'ємним. Краще, якщо для банта ви візьмете два контрастні кольори, наприклад яскравий атлас і ніжний гіпюр. Пов'язавши обидва шматка тканини бантом, зшийте міцним швом його середину і прикрасьте його намистинами. Наприклад, однією великою в обрамленні маленьких. Такий бант сподобається дівчинці більше магазинного і неодмінно стане предметом заздрості подружок.