Як зробити прикраси для ялинки.

Сьогодні в магазинах багатий асортимент ялинкових іграшок, тому в багатьох сім'ях традиція майструвати прикраси для ялинки своїми руками майже втрачена. Між тим, ніякі, навіть найдорожчі дорогі вироби, не можуть зрівнятися із саморобними. Для новорічного оздоблення можуть придатися найрізноманітніші підручні засоби.
Інструкція
1
Природний матеріал. Якщо до настання зими ви збирали шишки, жолуді й каштани - просто оберніть їх фольгою і зробіть петельки з ниток. «Срібні» шишки і кулі готові! З понад м ялинки х жолудів можна змайструвати намисто, нанизавши їх на довгу міцну нитку.
2
Повітряні кульки і нитки. З їх допомогою можна створювати будь-які фігури у формі кулі: - Надуйте три кулі так, щоб кожний наступний був більше предидущего- Змастіть їх будь-яким кремом; - Візьміть порожню аптечну ємність від ліків з пластику, і з двох сторін проробіть голкою отвори; - Наповніть ємність канцелярським клеєм і пропустіть через дірки білу нитку; - Протасківая нитку через отвори (вона рівномірно змочується клеєм), щільно накручуйте кульки; - Дайте клею висохнути, проткніть повітряні кулі голкою і витягніть їх; - Змайструєте сніговика, пришивши всі складові. Намалюйте гуашшю очі і рот, зшийте з червоної тканини ніс-морквину і набийте її ватою.
3
Яєчна шкаралупа. Обережно проробіть два отвори зверху і знизу шкаралупи і видуйте вміст. Пофарбуйте порожнє яйце в потрібний колір і прикрасьте його блискітками. Через отвір протягніть нитка, сформувавши петельку. Внизу вузол закріпіть за допомогою намистини. Можна приклеювати на цільні яєчні шкарлупки вуха, носи, лапи, хвости з кольорового паперу - вийдуть забавні звірята.
4
Паперові фігурки. Щоб змайструвати за допомогою паперу, клею та фарб прикраси для ялинки, можна скористатися сторінками друкованих та електронних журналів «Зроби сам» або фантазувати, створюючи іграшки за власними малюнками. Так з паперових конусів вийде весела сімейка пінгвінів: - Намалюйте півколо на альбомному аркуші; - Виріжте заготовку і склейте її конусом; - З боків лезом прорежьте дві смуги; - Зробіть фігурку у вигляді човника (крильця пінгвіна) і пофарбуйте її в чорний колір; - Вставте крила в бічні отвори; - Намалюйте гурток-капелюшок з двосторонньої кольорового паперу і виріжте манікюрними ножицями в центрі невеликий отвір; - Нахлобучьте капелюшок на вістрі конуса; - Тепер вам залишилося намалювати вічка, приклеїти під ними краватку-метелика з кольорового паперу і пришити петельку .
5
Фантики. Не викидайте фантики від подарунків, які діти отримали на новорічних ранках. Змайструєте з них ялинкові іграшки. Яскравих метеликів з них може зробити навіть дошкільник. На одну метелика піде по два фантика. Складайте кожне крильце в гармошку по діагоналі, потім складіть їх навпіл і перев'яжіть довгою тонкою стрічечкою - за неї ви прив'яжіть ширяюче «комаха» до ялинкової гілці.
Корисна порада
При нестачі часу можна пристосувати готові невеликі м'які іграшки в якості прикрас для ялинки, повісивши їх за петельки. За допомогою підручних засобів можна повністю прикрасити новорічну красуню і обійтися зовсім без покупних виробів.