Як перевірити мікрофон в ноутбуці. Перевірка мікрофона на ноутбуці.

Для швидкого запису і відтворення звуків, музики й мови дуже зручно використовувати ноутбук, особливо, якщо ви перебуваєте у відрядженні, відправляєтеся на гастролі або активно берете участь в урочистому заході. Будь-якому мандрівному музиканту і звукорежисеру нагоді знання про те, як перевірити мікрофон в ноутбуці. Це зможе на час послужити непоганою заміною справжній студії звукозапису, правда на любительському рівні.
Вам знадобиться
  • Вбудований в ноутбук мікрофон, зовнішній динамічний мікрофон, папка «Звук» («Звуки і аудіопристрої»).
Інструкція
1
Відкрийте на робочому столі вашого ноутбука меню «Пуск». Виберіть в розділі «Панель управління» папку «Звук» (в більш ранніх версіях ОС Windows називається "Звуки та аудіопристрої"). У новому вікні перейдіть по вкладці «Запис». Далі виберіть пристрій запису «Мікрофон». Клікніть по ньому мишкою, щоб змінити параметри.
2
Перед вами виникне невелике вікно «Властивості: мікрофон», де ви зможете включити і відключити сам пристрій, налаштувати баланс гучності, вибрати звукові ефекти, встановити елементи якості запису - розрядність і частоту дискретизації для використання в загальному режимі.
3
Ви можете використовувати вже вбудований в ноутбук мікрофон, а також підключити зовнішній динамічний мікрофон через спеціальне червоне гніздо «Мікрофон». Воно розташовується поруч з лінійним входом і отвором для навушників. В папці «Властивості: мікрофон» клацніть по вкладці «Загальні». Потім в нижньому полі «Застосування пристрої» виберіть стрілочкою «Використовувати цей пристрій». Після цього натисніть кнопку "Ok". Мікрофон повинен включиться.
4
Для того, щоб налаштувати баланс гучності перейдіть у відповідний розділ «Рівні». Поставте повзунки мікрофона і підсилювача на потрібний вам рівень. Клацніть "Ок". Завжди уважно слухайте, доноситься Чи звук з динаміків колонок, так як перевірити мікрофон в ноутбуці по-справжньому дозволяє тільки сама наявність звуку. Використовуйте також додаткові функції, якщо ви збираєтеся додати до звучання мікрофона звукові ефекти.
Зверніть увагу
Не забудьте натиснути кнопку включення на самому мікрофоні.
Корисна порада
Даний метод підключення і перевірки мікрофона однаковий, як для ноутбука, так і для персонального комп'ютера.