Як зламати перегородку.

При бажанні зробити перепланування у вашому будинку, наприклад, знести перегородку між кімнатами, щоб мати доступ до ванни прямо із спальні, вам достатньо просто виконати пару простих кроків на шляху до мети. Головне пам'ятайте, що потрібно бути акуратним і заздалегідь переконатися, що ваші дії не зашкодять загальної конструкції будинку.
Інструкція
1
Зв'яжіться з центром домоуправління або зверніться в будь-яку будівельну компанію з проханням прислати майстра. Він повинен подивитися квартиру і переконатися, що ви не торкаєтеся несучі стіни, і дати добро на ремонт. Якщо те місце, де ви спочатку хотіли ламати перегородку не підходить для цих цілей, майстер допоможе підібрати інший спосіб домогтися бажаного. Прийшовши до одностайною згодою, оформляйте дозвіл на переобладнання і приступайте до ремонту.
2
Намітьте ділянку який передбачається видалити. Чи не очерчивайте занадто велику площу, так як під час демонтажу перегородки, ви швидше за все зайдете за намічені межі.
3
Будьте послідовні у своїх діях і гранично акуратно. Не варто братися за сокиру і починати "рубати вікно в Європу". Якщо стіна цегляна, можна почати з центру. Акуратно кришите кожен окремий цегла, а по можливості просто виймайте його зі стіни. Не користуйтеся відбійними молотками, якщо стіни панельні. Ви можете створити тріщину, яка пройде вздовж всієї стіни.
4
Пропиляєте отвір між стін, якщо ви в дерев'яному будинку. Бензо- або електропила в даному випадку зробить вам незамінну допомогу в такій ситуації.
5
Не залишайте "рани", отримані стеною під час видалення перегородки відкритими, обов'язково закладіть нерівності і відколи. Це убезпечить вас, і додасть загальній картині більш приємний вигляд.