Як виписати довідку. медичну довідку не можна виписати більш ніж на місяць.

Будь-яка медична довідка виписується на спеціальному бланку, затвердженому Міністерством Охорони здоров'я РФ. Залежно від приводу, по якому виписана довідка, форми бланків, можуть бути різними. Одне незмінно для всіх видів довідок - це друк лікувального закладу, яким видано довідку, підпис та особистий штамп лікаря, підпис і штамп головного лікаря лікувального закладу. Довідка форми 086 оформляється при вступі до навчальних закладів, при влаштуванні на роботу. Форму 095 видають учням будь-яких навчальних закладів при звільненні від занять з приводу хвороби, якщо хвороба триває більше 14 днів, то додатково видається довідка 027.
Інструкція
1
Довідка для вступу на роботу або до навчальних закладів заповнюється в поліклініці за місцем проживання. У реєстратурі заповнюють бланк форми 086. У ньому вказується ПІБ одержувача, число, місяць, рік народження, наклеюється фотографія. Вказується місце, куди видано довідку.
2
Видається талончик до терапевта, який видає направлення на аналізи, флюорографію та інші обстеження.
3
В довідці форми 086 міститься 12 пунктів, які заповнюють всі лікарі після огляду. Кожен лікар пише свою резолюцію ручкою або чорнилом, ставить підпис і печатку.
4
В довідку вносяться результати флюорографії та аналізів. Всі дані аналізів і обстежень вузькими спеціалістами вносяться в амбулаторну карту пацієнта.
5
Проставляється друк медичного закладу та підпис головного лікаря. Дійсна довідка протягом 6 місяців з моменту видачі.
6
У медичній довідці форми 095, яка звільняє від навчання, вказується ПІБ хворого, число, місяць, рік народження, повне найменування навчального закладу в якому хворий вчиться.
7
Дільничний лікар пише діагноз. Проставляється дата, з якого числа, і по яке число, видана довідка. Також в ній може бути вказана інформація, яка звільняє від фізкультури і щеплень.
8
Ставиться печатка лікувального закладу, підпис і печатку лікуючого лікаря, підпис і печатку головного лікаря.
9
Якщо пацієнт продовжує хворіти по закінченню 14 днів, то крім довідки 095 видається форма 027, в якій додатково вказані відомості про хворобу з амбулаторної картки.
10
звільнялися від навчання довідки можуть бути видані на термін не більше, ніж 75 днів.